Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Telki magánklinikán hogyan...

Telki magánklinikán hogyan zajlik a szülés? Milyenek a kórházban töltött napok?

Figyelt kérdés

Nem oda járok terhesgondozásra,de ott fogok szülni.

Tervezem,hogy nemsokára meglátogatom a szülőszobát,kórházat,de addig is érdekelnének a vélemények:)


2012. dec. 8. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Az orvoson is gondolom sok múlik, nekem császármetszéses szülésem volt. A kórház rendkívül tiszta, rengeteg fájdalomcsillapítót adnak, az étkeztetésre nagyon ügyelnek. Olyan mint egy szálloda. A nővérkék nem olyan bunkók mint a közkórházban, persze a pénzedért nem is lehet az. Én nem szoptattam, na, erre vágták a pofákat, de nem érdekelt, már a második nap szó nélkül hozták a bekevert tápszert.

A műtő profin felszerelt, az altatóovosok is jók. Persze műtétnél azért sok műlik azon is, hogy ki az orvos, de 645 e ft-t fizettem, ennyi pénzért reménykedtem benne, hogy életben maradunk, mindketten.

Túléltem, össze sem lehet hasonlítani egy közkórházzal szemben. Megérte oda menni.

2012. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Én természetes,gátvédelmes szülésben reménykedek,hála Istennek az orvosom is partner ebben.

2012. dec. 8. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Elsőtől kérdezném,hogy miért nem szoptattál?Ha a cicikel féltetted,akkor se értem,mert ha ennyit kifizettél a gyereked miatt,akkor a szilikonra is lenne.!!!A gyerekednek biztos jobb az anyatej,mint a tápszer.De te tudod!
2012. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ott szültem másfél éve. EDA-t terveztem, kaptam is, indították a szülésemet, az oxi mellé bizony jol jött. Picike gátmetszésem volt, félig ülve szültem, pedig nem ezt terveztem, hanem állva, guggolva, de annyira hatott az EDA, hogy nem tudtam lábra állni.

Szülés alatt, utána is kifogástalan volt minden, mindenben segítettek (a szoptatással rengeteget!), lelkileg is tàmogattak (volt egy kicsi aranyérműtétem szülés után egy nappal, 3 szülésznő jött be velem támogatni). Nagyon szuper volt a bent töltött 5 nap - sokat volt a kék fény alatt a babám -, azt külön kiemelném, hogy az egyik gyerekorvos kiszúrta a babám nagyon halk szívzörejét és időben kardiológushoz tudtunk menni (műtétre is szükség volt utána).

2013. febr. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

Szoptatás mániás!


A családomban senki nem szoptat, aki megpróbálta annak mellműtét lett a vége. Ettől függetlenül sem volt kedvem, féltem a terhesség utáni depressziótól. Átlag keresetű ember vagyok és nincs műmellem.

2013. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!