Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha tegnap még C2000-es értékű...

Ha tegnap még C2000-es értékű volt a méhszájam állapota, ez mára változhatott?

Figyelt kérdés
Ma történt egy kis baleset, véletlenül félreléptem, kiment a bal bokám és nem is az fáj, hanem a bal belső combom. Most vagyok a 36. hét végén, lehet hogy csak meghúzódott, de nagyon fáj, alig tudok menni. Lehet, hogy történt vmi odabent? Kezdjek el izgulni?
2008. máj. 27. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi okod aggódni:-)

Nekem már 6 hete 1000-es a méhszájam, és semmi bajunk nincs.

Valószínü csak a bokád kéne megnézetni, nehogy baj legyen. A combodat, meg ahol érzed, hogy fáj-gondolom a rándulástól végighúzodott- kenegesd és masszírozd valami gyulladáscsökkentővel (Voltaren, Diclofenac...)

A babáddal semmi baj nincs, ne félj, nem fogsz ettől megszülni, de ehhez az is kell, hogy megnyugodj és pihenj!:-)

2008. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem mielőtt bekennéd valamivel kérdezd meg az orvost vagy a gyógyszerészt, hogy lehet-e használnod. Nekem nagyon fáj a derekam és nekem nem adtak rá semmit, mondván, hogy felszívódik és nem jó a babának(akár az összes többi gyógyszer)

Üdv, 33 hetes kismama

2008. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon aranyosak vagytok!

A kisfiam biztosan jól van, mert sokat ficánkol,inkább csak nekem rossz, hogy alig tudok menni. Du. lefeküdtem, az talán javított a helyzeten, remélem holnapra elmúlik.

Már várjuk a végét, kíváncsiak vagyunk a babára!!

Üdv Nektek, jó babázást kívánok!

2008. máj. 27. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!