Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a János kórház szülésze...

Milyen a János kórház szülészete amióta felújították?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A szülőszobák vannak felújítva,nagyon szépek,színesek jol felszereltek. Az osztály nincs felújítva.

Mindkét lányomat ott szültem,a személyzet nagyon jo.

2009. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

A babáknak adnak tápszert, cukros vizet?

0-24-ben veled lehet? Császár után mennyi idővel adják oda éjszakára? Milyenek a szülőszobák? Régi kórház-szerűek?

2009. aug. 19. 16:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, fordítva, a gyerekágyas szobák milyenek? :-D
2009. aug. 19. 16:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Én áprilisban szültem ott.

A tejem nem nagyon indult még be, adtak neki cukros vizet. Nem tömték meg, mert mindig próbált szopni. Éjszakára is veled lehet, persze ezt célszerű megbeszélni a szobatársakkal is. Ha éjjel is ott marad veled, akkor is vissza kell vinni talán hétre, ekkor van a gyermekorvos, aki sorra vizsgálja a babákat, változó, hogy mikor kapod vissza. Ezen kívül még este kell bevinni - fürdetésre és mérésre.


Császárról nem tudok nyilatkozni, hüvelyi úton szültem. A szülőszobák nagyon jók, a gyermekágyas szobák változóak. Van nyolc ágyas is, én azt hiszem abba belehaltam volna, van két ágyas is, van alapítványi is. A sima szobáknál szerintem maga a fürdő/vécé a leggázosabb, kint van a folyósón, koszosak, nem takarítják elégszer sajnos.

2009. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A szülőszoba nagyon szuper, meg a szülőszobához tartozó vizsgáló is. Az osztály olyan tipikus kórházi, tiszta, de nem valami fényes. A fürdő olyan, mintha egy elhagyott orosz laktanyában járnál, az ablakok vasból, elgörbülve, (januárban szültem, de a tenyerem kifért a nyíláson, nincs túl meleg) a 2 zuhanyzóból egyik működik cirka. A nővérek nagy része okés, de nekünk sikerült kifognunk olyat is, akivel nem szeretnék soha többet összefutni.

Cukros vizet adnak, de nem tömik a babákat, viszont rengeteget segítenek a szoptatásban a csecsemősök, nagyon együttérzők a hisztis "mikorjönmármegatejem" anyukákkal is (én ilyen voltam :) )

A baba elvileg éjjel is veled lehet, de többágyas szobánál illik a többiekkel megbeszélni, mert mindenki hulla fáradt, és ha netán egész éjjel sír a babád, még négyen öten nem alszanak. Reggel hattól már lehetett menni a babákért, este is van egy konkrét időpont, amire vissza kellett vinni, de én erre nem emlékszem, csak folyton arra, hogy utolsó percben rodeóztam vele vissza :)

Összességében nekem jó élményeim vannak róla.

2009. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia

Én tegnap jöttem haza onnan a picikémmel. Hát A szülőszobán kívüli élet elég cudar odalenn az osztályon higiéniás szempontból, főleg a fürdő meg a wc gázos. A nővérek nagyon kedvesek és szakmailag is toppon vannak; viszont van egy-két mufurc csecsemős nővér de a szöszi védőnő nagyon aranyos és segítőkész. Az orvosok is jól képzettek és nem csak a saját kismamáikra figyelnek 100%-osan oda az ügyeleti idejükben mint egy két helyen. (Ott szeretnél szülni? Kinél? Mikor?)

2009. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Negyedik vagyok.

Viccelődik a gépem eküldte még idő előtt.

Én Császáros voltam a műtő elég rémisztő mert a műszerek nagy részén kívül a berendezéssel együtt minden a régi.

Üdv: immár 3 gyermekes anyuka.

2009. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szupi a János kórház, nagyon elégedettek voltunk mindennel.A szülőszoba szupi, rendes mindenki, én külön szobában voltam, tehát én azzal is elégedett voltam.Biztosan ott szülnék még egyszer.
2009. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Petróczi doktornál szülnék, előtte a mávban volt, ott szültem az elsőt!

2009. aug. 21. 12:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia Én a 08.21. 10:42-es vagyok

Nála szültem én is mert a saját dokim (Kelemen ő is a máv-ból jött át) szabin volt és neki adott át nagyon aranyos és figyelmes, alapos. Amúgy jól vagy hol tartasz? vagy esetleg már megvan a pici?

2009. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!