Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyengült aortaáramlás?

Gyengült aortaáramlás?

Figyelt kérdés

Most voltam uh-on és ott mondák,hogy csökkent az áramlás két aortában is és a magzatvíz is kevesebb.Mennyi lehet még így hátra? Tapasztalatok?

40+1 hkm


2012. nov. 28. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem bent tartottak, én mondjuk ilyenkor kérném, hogy indítsák, vagy vizsgáljon meg "úgy" a doki.

Tudom, sokan támadni fognak emiatt, de saját tapasztalat, hogy pár órás késlekedés is gondot okozhat.

2012. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel jó a magzat szívhangja és a ctg eredmény ezért még hazaengedtek.A főorvossal beszéltem és azt mondta ilyenkor már szokott ilyen lenni csak jobban oda kell figyelni a mozgásokra.Holnap megint megyek ctg-re is.
2012. nov. 28. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Két aorta? Ezt hogy érted?
2012. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy hogy 3 aorta áramlást szoktak nézni.Fej,has és még valami,azt nem tudom,hogy még melyik.Az én babámnak a hasi aortaáramlás a normális a másik kettő gyengült.Mondta a hölgy,hogy ez ilyenkor már normális és nincs sok hátra.Csak arra lettem volna kíváncsi,hogy mégis hány nap,mert ha jövőhétig nem születik meg,akkor be kell feküdnöm és nem nagyon szeretnék.
2012. nov. 28. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!