Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott dokinak mennyi pénzt...

Fogadott dokinak mennyi pénzt szokás adni ha nincs tarifája? Székesehérváron fogok szülni,38 hetes vagyok és sokat filózom rajta mert hamarosan itt az idő. Hogyan készüljek fel?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia állitolag azt hallottam hogy az alkalmankénti összegnek a tizszeresét adják ilyenkor de ez szerintem attól is függ mennyiért jártál eddig. Nállunk sincs tarifa és én is kérdezösködtem mennyit fognak adni igy a dokinak átlag olyan 30000ft mondtak remélem segitettem:)
2008. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia

szintén szfvár:D

ki a ddokid?én havi 7000ft-ért jérok, és ennek a 8x-osát "kéri" a doki szülés után.

30hetes kismama, boldog babavárást, és boldog babázást!

2008. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindenkitől azt hallom, hogy olyan 60-70 ezer minimum :-(
2008. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
AMENNYIT TE GONDOLSZ ÉS AMENNYIRE KI TUOD A PÉNZTÁRCÁDAT NYITNI.SOK MINDENTŐL FÜGG DE A MIN 30.000.
2008. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem januárban született meg a kisfiam szintén Székesfehérváron!Megvoltam elégedve az orvosommal és 70000ft-ot adtam neki de csak mielött kiengedett a kórházból minket!nem szülés után közvetlenül!nagyon rendes volt minden nap meglátogatott az osztályon!igaz 3napot töltöttünk bent!Szép szülést Neked!
2008. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok,köszönöm szépen a válaszokat így van mihez viszonyítanom.
2008. máj. 26. 06:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!