Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet valamit érezni mielőtt...

Lehet valamit érezni mielőtt elfolyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok,és kíváncsi vagyok mit lehet esetleg érezni mielőtt elfolyik a magzatvíz.Van egy kisfiam,de azzal szülés volt indítva,és a magzatvizet is úgy csípték el.Köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 25. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán éreztem semmit. Lefeküdtem du-tán pihenni, görcsölt kettőt a hasam, feláltam az ágyról és elfolyt a magzatvíz. Semmit nem éreztem nem fájt. Ez nekem a 37.-ik

héten történt első babánál. Mire beértem a kórházba 5 perces fájásaim voltak és 3 óra múlva a kezemben tarthattam a 3610gr-os kislányomat. Ne aggódj ha itt az idő tudni fogod! Sok sikert!

2008. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször semmi előjele, váratlanul, egyszercsak kibuggyan, vagy csak szivárogni kezd...Engem mindháromszor meglepett... Egy kalappal... :)
2008. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam sem volt semmi előjele, pont az e-mail-jeimet olvastam éjszaka, mikor hirtelen vmi folyt, először csak egy kevés, utána volt kb.fél óra szünet,majd már nem tudtam anélkül menni,hogy törölközőt ne szorítottam volna a lábam közé...

Állandóan folyt.

Könnyű szülést kivánok!

2008. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan is (sogornomnel es anyumnal is velem) h fajasok jonnek, es mar 5 perceseknel a korhazban repesztik a burkot, mert tartja magat. Van olyan is, h csak szivarog, akkor is repesztik.
2008. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!