Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után fáj az eggyütlét?

Szülés után fáj az eggyütlét?

Figyelt kérdés
és mikortol lehet? és mennyit változik,ugyértem hogy régen pl heti ennyi ... volt kb mennyi lett?
2008. máj. 24. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Rögtön utána??? Naná!

Minimum 6 hét... de ugye ki kell szedni a varratokat, annak be kell gyógyulni, és egy kicsit rendbejönni mindennek a környéken. Fogamzásgátlás! A szoptatás segít valamit, de nem tökéletes.


Eléggé megváltozik benned minden, úgyhogy ami régen volt, azt felejtsd el... a melled is tele lesz tejjel: ha a párod megragadja, úgy érzed rögtön szétdurran.

Úgyhogy először csak óvatosan mindent: meg kell tanulnotok, hogy ebben a helyzetben hogyan lehet viselkedni. Nincs szabáy: ami jól esik és bírod. Addig keress más módszert a kényeztetésére, ha teheted: pl. kínáld meg egy kis tejjel (a baba után, persze, és óvatosan kóstolgasson :-)

2008. máj. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még ekkora h....séget,hogy kínáld meg tejjel.

Mink 5 hetet vártunk.felszívódó varrataim voltak,de szerencse´re hamar rendbe jött.

H´´at az elsö nekem fájt.Nem is fájt,hanem nagyon feszített.A férjem nagyon óvatos volt.Utánna szinte zsibbadt.2.már jobb volt,a 3.még jobb.Akkor már csak a kezdeti 1 perc volt kellemetlen.Igaz kicsit másabb,de összesítve minden ugyam az maradt.A melled nem fog zavarni.Legalábbis én a szopis melltartóban alszok,és az rajtam is maradt,így a tejjel sincsen semmi gond.Igaz kevesebb a szex,mint terhesse´g elött,de nálunk diéta volt a 6.hónaptól.Szóval nagyon fel sem tünik.Majd helyre áll.

Csak semmi pánik.

2008. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!