Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülésre készülünk!...

Apás szülésre készülünk! Vajúdás alatt is ott lehet a férjem, illetve lehet-e sétálgatni közben a folyosón ha úgy könnyebbnek érzem?

Figyelt kérdés
Veszprémben fogok szülni és többször hallottam, hogy a párunk nem lehet velünk vajúdás közben... :(
2009. aug. 15. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig pont ez a lényege az Apás szülésnek ,hogy végig veled van a párod és legalább lelkiekben segít.

Bár nekem császárom lett, de míg a vajúdóban voltam végig velem volt. Műtét közben kint várt.

És mivel altattak császár után ő kapta meg a babát. :)

2009. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy én Pesten a 2.sz.-ú szülészeti klinikán szültem.
2009. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Szegeden szűltem de természetesen ott volt velem az elejétől a végéig. Ha nyugtalanít kérdezd meg valamelyik szülésznőt, sőt ha teheted fogadj fel egyet, mert akkor biztos, hogy mindent lehet :-) /persze normális kereteken belül/ Én ha lehetne csak szülésznőt fogadnék, mert az orvosok -ha nagyon síma a szülésed- semmit nem érnek, a szülésznő segít mindenben. Ez az én véleményem
2009. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja.

Nálunk apa bent volt, és sétálni is lehetett.

2009. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Fehérváron szültem és ott szóba se jöhetett,h. bent legyen a párom a vajúdóban. Irtózatos hülyeségnek tartottam, mivel ott lett volna szükségem rá!

Tényleg kórháza válogatja, ezt az tudná megmondani, aki a veszprémi kórházban szült.

2009. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!