Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt máshogy éreztétek...

Szülés előtt máshogy éreztétek magatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

MA töltöm be a 40. hete. Semmi jele annak hogy a mi kis pocaklakónk ki akarna jönni. Volt valami jele annak hogy szülni fogtok? persze itt nem a keményedésre vagy magzatviz elfolyásra gondolok:) Azok túl egyértelmű jelek:)

Boldog babavárást mindenkinek:)


2009. aug. 14. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én még nem vagyok túl rajta(31. hét), de barátnőm minde a két gyerekét úgy szülte, hogy ment NST-re, a doki megnézte a méhszáját és azt mondta, hogy már ne menjen haza. Azt mondta semmit nem érzett, enm volt semmi rendellenes. Jósló is csak egyszer-kétszer. A hasa sem szállt le. Tehát neki így volt, de ez is szerintem egyénenként változik!

Sok boldogságot és könnyű szülést Neked!

2009. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én a szülés előtti napon, nagyon fáradtnak éreztem magam, és mintha gyomorrontásom lett volna, fájt a gyomrom, nem volt kedvem enni, csak úgy feküdtem, néztem a tv-t és nem éreztem jól magam. Felhívtam a dokimat, bementünk megvizsgált, megnézte a magzatvizet, és azt mondta menjek haza. Ahogy hazaértem elkezdődtek a fájások és 19 óra vajúdás után megszületett a kislányom. Könnyű szülést kívánok, és jó egészséget
2009. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a világon semmit nem éreztem, pedig vannak jelek állítólag. Hasmenés, fészekrakó láz, arcpuffadás.
2009. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én semmit sem éreztem. 41hetet betöltöttem, már a kórházban voltam hétvégén már nem engedtek haza. vasárnap volt egy uh, meg egy amnioszkópia, és már zavaros volt a víz. 5órát vajudtam, és császárral lett meg végül a fiam. könnyü szüléást kivánok.
2009. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!