Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem illeszkedett be a baba...

Ha nem illeszkedett be a baba feje, biztos császárt kell csinálni?

Figyelt kérdés
Császáros voltam, az orvosom azt mondta nincs beilleszkedve a baba (az uh-n mindig fejjel lefelé volt), 4 ujjnyira voltam nyitva, fájásokat alig éreztem, a baba szive meg ugrált. De nekem még mkindig az az érzésem, hogy elhamarkodott volt a császár. Persze a baba egészsége a legfontosabb, csak egyszerüen nagyon sajnálom,hogy nem tudtam rendesen megszülni a babát. Azt mondták, kb. 1 óra és meglesz (4 ujjnyinál, nyomásérzést nem éreztem), és mégis császár lett belőle. Ja és a vajúdás is kb. 2 órát tartott, a szülésznő nem akarta elhinni, hogy első baba... és mégis ez lett belőle.
2008. máj. 23. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A jóslófájások azt a célt(is) szolgálják, hogy a baba beilleszkedjen, ettől függetlenül az utolsó pillanatban is -

tehát a szülés beindulásakor is- beilleszkedhet. Ha már tágul a mama, a baba fejének ott kell lennie a méhszájnál.

Ha ebben az orvosban nem bízol, ne kezdj hozzá egy köv. terhességhez vele, mert egyre bizonytalanabb leszel a döntéseiben!Örülj, hogy egészségesek vagytok!Végül is még mindig jobb így, mintha későn cselekedett volna..nagyon vékony a mezsgye, amin ilyenkor az orvos kötéltáncol, az idő pedig fontos(de rohanó) tényező. :-)

2008. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ok nélkül nem csinálnak császárt.

Most még lehet bánt a dolog, biztos friss élmény, de hidd el, idővel nem fogsz erre gondolni, és nem fogod bánni, más lesz fontosabb (barátnőmet is császározták, sírt, hogy még szülni sem képes, és pár hét mulva már eszébe sem jutott...)

A következő babád még lehet nem császáros, és megélheted a természetes szülést is.

És a legfontosabb, hogy egészségesek vagytok és midnen rendben!!

2008. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!