Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes vagyok. Császárosokna...

37 hetes vagyok. Császárosoknak is leereszkedik a hasuk szülés előtt? Faros a babám így kiírtuk a császár időpontját, de előbb is beindulhat a szülés.

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Vagy erre nem lehet adni?
2009. aug. 10. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A has szerintem azért ereszkedik meg mert a baba beilleszti a fejét a medencébe. Nem volt faros gyerekem, de lehet ők nem igazán tudnak lejjebb húzódni.
2009. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem erszkedett le a hasam, mivel az én babám is faros volt. Ha leereszkedik, az azért van, mert beilleszkedik a kis buksija. Én a 41. héten szültem, az előre kiírt időpontban.
2009. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
OFF vagyok. Az, hogy faros, nem ok a császárra. Van más ok is?
2009. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is. Faros, időpont a császárra. Nem ereszkedett meg a hasam. Mondjuk nekem az egész terhesség alatt lejebb volt. Tehát nem közvetlen a cicim alatt kezdődött a hasam mérete.
2009. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is faros volt a babája, 39.héten lett volna a szülésindítás. Végül neki leszállt a pocakja a 38.héten, jöttek a fájások, és utána császár.
2009. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
A 14:29-nek, itt nem az volt a kérdés, hogy magyarázd meg, miért császároznak! Szerintem azt mindegyikünk nagyon jól tudja, hogy miért fogják megcsászározni, az hogy faros, csak egy tényező, bár ha első, kisfiú és 4 kg fölötti, az már önmagában is elég indok, képzeld.
2009. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

A baba nem tudja, hogy császáros lesz, tehát ez nem befolyásolja, hogy leereszkedik vagy nem. Egy faros baba nyilván nem is fog tudni annyira leereszkedni, de amúgy sem mindegyik teszi. Én túlhordtam 8 napot, és nem tapasztaltam, hogy lejjebb szállt volna a hasam.

Amúgy egyrészt még meg is fordulhat a baba a vajúdás alatt is akár, másrészt faros babát is meg lehet szülni.

[link]

szerintem csodálatos:-)

2009. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

14.29 vagyok, képzeld, ezért kezdtem azzal, hogy "OFF vagyok", mivel tudtam, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak kíváncsi voltam, mi az ok. Ezzel előre jeleztem, hogy "tudom, bunkó vagyok, amiért nem a kérdésre válaszolok, de..."

Én nem tudom ennyiből, hogy mi az oka a császárnak, ha te tudod, mindjárt ide is írhattad volna...

2009. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azért lesz császár mert faros, első baba, és általában ilyenkor minden kórházban császár lesz általában. Persze lehetnek kivételek.

Sajna csak most tudtam ismét netközelbe lenni és válaszolni.

Szép napot mindenkinek, nekem felüdülés a hűvös levegő. :)

2009. aug. 11. 08:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért még ne add fel!

Az én picim a 38. héten fordult meg (amit alig hittem el, ráadásul elég nagy baba lett, több mint 4 kg). Már mindenki lemondott róla,h. kifutópályára áll (első baba, nagy lesz, stb.), egyedül én bíztam benne...

Nekem lement a pocakom.

2009. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!