Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után gyermekágyi idő...

Szülés után gyermekágyi idő alatt ha gombás fertőzést kapok azt lehet kezelni valamivel?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor orvoshoz kell fordulni,mivel még nincs rendben minden a méheddel még nem húzódott össze,és még a méhszáj is nyitva.Ilyenkor egy rossz módszer igen sok gondok okozhat.

De ne kapjál!

2008. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
A gombás fertőzés diagnosztiáláa MINDIG orvosi feledat, különösen gyermekágyasan. Ha úgy lenne, ne legyen!, akkor orvosnak kell eldöntenie milyen készítményt ad rá. Ezt tenyésztéses vizsgálattal lehet eldönteni, ha csak kenetet vesznek NEM megállapítható. Ez igazából STD rendelés és NEM nőgyógyászati probléma. Ha ilyen történne veled, keress fel egyet, minden kerületi bőrgyógyászaton van rá mód! ( nem vicc tényleg bőrgyógyászat)
2008. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gombás fertőzést a nőgyógyász is megállapítja, nálam ő állapította meg, persze én is arra gondoltam mert a tünetek egyértelműek voltak(nem gyermekágyas időszakban volt), a tünetek, túrós, fehér, sok!!! folyás, erős viszketés, csípő égető érzés szexnél. Canesten kúpot kaptam rá és csak akkor lehet elkezdeni a kúrát, ha nem vérzel. TEHÁT ELÉG NŐDOKIHOZ MENNI, ÉS Ő AZONNAL MEG TUDJA ÁLLAPÍTANI HOGY MI VAN!!!!! esetleg vehet kenetet tenyésztésre, de nálam nem vett.
2008. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!