Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vácon lehet csak szülésznőt...

Vácon lehet csak szülésznőt fogadni? Ha igen, tudtok valakit ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 13:40
 1/10 timszy25 ***** válasza:

Szia!

Igen lehet csak szülésznőt bár nekem nem volt fogadott nálam Farkas Anita volt a szülésznő.Nagyon rendes,segítőkész,mindig ott volt.Én őt tudom ajánlani.

(4 hónapja szültem)

2012. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

dokid volt?

2012. okt. 3. 12:24
 3/10 timszy25 ***** válasza:
Nem volt az se de nem is bánom mert nagyon rendesek voltak és ugyanúgy bántak velem mint akinek volt dokija.
2012. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

és ki volt az ügyeletes akinél szültél?

amúgy 2. babát várom, elsőt is Vácon szültem én is ügyeletes és én is meg voltam elégedve:)

Most sincs dokim, csak a szülésznőn gondolkodtam:)

2012. okt. 3. 21:31
 5/10 timszy25 ***** válasza:
Szaniszló Zsolt volt!És szerencsém is volt mert pont őt akartam,nekem ő volt a legszimpibb uh-ra is akkor jártam amikor ő rendelt.Ott is mindig rendes volt meg alapos.Szerintem nagyon jó orvos.Vasárnapi nap engedtek haza és akkor lejött civilbe hozzám hogy kiszedje a varratokat meg megírta a zárót is.
2012. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is jófej doki, én is hozzá megyek UH-ra, ha lehet:))De amúgy elég sok jó orvos van Vácon szerintem.

Remélem én is egy jófejt fogok majd ki:)))

2012. okt. 3. 22:46
 7/10 dudas timea válasza:
Szia már irtam a privátra is,de tudok szülésznöt,és orvost is.Szerintem lehet csak szülésznöt fogadni,de ha komolyabban érdekel a dolog utána nézek neked.Üdv:timike
2012. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 pincsi válasza:
ne szulj othon mert meghalnak a gyerekek huje vegy nem fer a fejembe hogy
2012. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pincsi válasza:
lehet annyi huje hogy valalnak ennyi kockazatot
2012. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pincsi válasza:
idiotak\
2012. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!