Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok jó szülésznőt a...

Ajánlanátok jó szülésznőt a Szent Imre korházból? Vastagné Nagy Éváról sok pozítívumot olvastam.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szeretnék a Szent Imrében szülni, a lakóhelyünkhöz is közel esik.Esetleg ha v.ki tudná Vastagné Nagy Évának a telefon számát, küldje el nekem légyszíves privát e-mailben, nagyon köszönöm.

13 hetes kismama.


2009. aug. 3. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én Váradiné Icánál fogok szülni! Nagyon aranyos! Ő a fő bába!! :)
2009. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, ha felhívod a szülészetet, akkor készséggel kiadják a telefonszámot. Akár több szülésznő számát is bediktálják. Sok sikert!
2009. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2 hónapja szültem az Évánál, nagyon tudom őt ajánlani, nagyon kedves,közvetlen és segítőkész!Amellett szakmailag is nagyon jó, többször meglátogatott a szülés után is pedig szabin volt éppen.Elég nehéz szülésem volt és lehetett rá számítani, bejött elöbb amikor még nem is szoktak elvileg!!

Privátban sajna nem tudtam írni-lehet béna vagyok de nem találtam hogyan tudok írni neked,de szívesen megadom a számát ha te elérsz!

2009. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kézséges segítségeteket,időközben sikerült megtudnom a Vastagné Nagy Éva telefonszámát, már beszéltem is vele, nagyon kedves és alaposnak bizonyult már telefonon keresztül is.

Mindenjót kívánok minden kedves válaszadónak:)

2009. aug. 5. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!