Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idős terhesség esetén...

Mennyi idős terhesség esetén nem tartják vissza a babát infúzióval?

Figyelt kérdés
Koraszülés gyanús vagyok, és érdekelne, hogy hányadik hétre engedik megszületni a babát?
2008. máj. 18. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
36. heten engedik megszuletni, elotte visszatartas.
2008. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia állítólag a 36 héttől nem tartják vissza.De szerintem korháztól is függ.A barátnőmet 36 hetessen elkapta a szülés és visszatartották neki még 2 hetet.Ettől kicsit félek mert az orvosom szerint bármikkor jöhet nálam a baba,mert mind a 2 méhszáj nyitva van.Remélem már 37 hetemet töltöm kedden,és ha elkap akkor nem tartják vissza.
2008. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! És a visszatartás infúzió, majd hazaengednek, vagy bent is fognak a végéig? Azért kérdezősködök ennyit, mert van egy 18 hónapos kisfiam is, és nem akarok bent lenni a kórházban. Viszont ma (gondolom az időjárás) már nagyon nem jól voltam.


33 hetes kismama

2008. máj. 18. 16:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első kifiam 36 hetes 4 naposan született, őt már hagyták, a Barossban szültem, most is ott fogok.
2008. máj. 18. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeritnem ez attól is függ, hogy mi okozza a szülés megintdulását.

De a 36 hét reális, utána már nem nagyon szokták tartani, hacsak nem annyira gyenge a szülési folyamat, hogy érdemesnek tartsák még visszatartani.

Én vérzés miatt voltam 29 hetesen Pécsen kórházban, ott kaptam egy 24 órás infúzót, és egy hetet tartottak bent. A szembeágyon görcsökkel volt bent a hölgy, többször is kapott infúzitó (24 órásat), de hazaengedték 32 hetesen.

a másik vérző hölgyet annak ellenére, hogy minden reggel vérzett, 2 infúziókúra után 36 hetesen hazaadták, mondván, hogy ha beindul a szülés, nem baj...

Azért jó lenne, ha gondoskodnál valakiről, aki tudja vállani a picit, ha benntfgonának...

És ne félj, nem biztos, hogy most is koraszülés lesz, engem is azzal fenyegetnek azóta, és egyben vagyunk 37 hetesen:-)

2008. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia a második válaszoló vagyok.A barátnőmet bentfogták korházba 1 hétig,utánna hazaengedték.Ne félj mert én is rosszul voltam 32 hetessen,már akkor bent akkartak fogni a korházba,de énsem maradhatok bent,mert van egy kisfiam.Görcsöltem sokat és a méhszájjam is elkezdett kinyilni,kaptam 5 napig valami szurit,attól elmultak a görcsök.Azt mondták hogy nemfogom kihúzni csak pár hétig.Szerencsére még 37 hetessen egyben vagyok.De sajnos a görcsölgetés megvan plussz még derékfájás.Boldog babavárást!!!!
2008. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!