Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 hete szültem. Nagyon viszket...

1 hete szültem. Nagyon viszket és ég a hüvelyem. Biztos, hogy elkaptam valami gombát. Lehet ilyenkor már kúpot használni?

Figyelt kérdés

Még nem múlt el a vérzésem. Orvosomat nemtudom felhívni.



2008. máj. 16. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még nem szültem, de orvosi vélemény nélkül biztosan nem használnék kúpot. Gondolj csak bele, mindened sebes még odabenn. Ha a dokid nem tudod elérni, akkor kérdezd meg ha teheted más orvostól vagy a neten valami dokitól.
2008. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, nagy valószínűséggel csak gyógyulnak a sebek odabent. Gondolj csak bele, azért belül is felrepedt a hüvely egy kicsit. Nekem három öltés volt belül is és kívül is, de a külső hamarabb gyógyult, mert ugye több levegő érte.

Szerintem várj még egy-két hetet, és ha nem múlik csak akkor menj dokihoz. Tudom, hogy nem kellemes, de pl ha naponta többször megmosod a segíthet.

Remélem én is tudtam segíteni. Mihamarabbi gyógyulást és jó babázást kívánok!

2008. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Szia!Főzzél kamillát vagy használj intim mosakodó szereket és mosakodj meg többször vele egy nap.Nekem bevált szülés után.
2008. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! Ne aggódj , nem kaptál el semmit, remélhetőleg! Én 5,5 hete szültem és nekem is így volt! Többször próbálj meg zuhanyozni egy nap, az sokat segít!!! Kammillás borogatás is jót tesz !
2008. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!