Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után lehet a szülést...

Császár után lehet a szülést indítani?

Figyelt kérdés
első babámat császárral másodikat természetesen szültem most a harmadikat várom de már a 40.hétnél tartunk.
2008. máj. 16. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A dokik tudni fogják, mit kell csinálni. Kórháza válogatja, van aki 41, van aki 42 hétre indít. Lehet, persze, miért ne lehetne indítani? Ha nem lesz baj, őt is megszülöd szépen természetesen:-)
2008. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs,hogy nem tudok okosat írni,de meg szeretném tőled kérdezni,milyen volt császár után simán szülni?

Nekem 2005 dec-ben volt császárom,és most juni végére vagyok kiírva.A dokim azt mondta,megpróbálhatom simán,ha nem lesz gond,de eddig még uh-n sosem nézték a heget,pedig rákérdeztem már.Úgy tudom,hogy annak állapotától is függ,hogy nem nagyon vékony-e.Szültem már 14 éve simán,és ha nem lesz gond most is ezt szeretném.

Én néha mintha érezném a vágásom helyét,hogy húzódik de belül.Nem ismerek senkit,aki császár után szült volna simán.


Remélem nem bánod,hogy én is kérdeztem.

Könnyű szülést,üdv

2008. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem nagyon könnyü volt a szülés!a terhesség a végére nekem is feszült a heg de a végére már minden bejom volt mindennel mint most is:)

Szóval szerintem ugyanolyan volt mint bárki másnak! utánna is minden rendben volt rendesen visszahúzódott a pocim is pedig 27kg.-ot híztam!

Most is azt mondták elvileg semmi akadálya a természetes szülésnek a hegem 5mm.-es ezt mindig ellenőrzi a doki,viszont azt is mondta hogy csak a vajúdás közben derül ki,h a seb/heg hogy viseli a tágulást és akkor derül ki,h császár lesz vagy sem! Neked nem mondtak ilyesmit?

2008. máj. 16. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is hasonló a szitu. Az első babám császárral, a második természetes úton született, Én is most várom a harmadikat, 13 hetes vagyok. Engem is sokat foglalkoztat ez a kérdés, de majd ott és akkor kiderül.

csak az orvosodban bízz!!!

Amikor a második gyermekem született, akkor szivárgott a magzatvizem, azt mondták, hogy valószínűleg felső burokrepedésem van, de a vizm épphogy szivárgott egy kicsit. Aztán a dokim burkot repesztett és beindult a szülés. Gyorsítót nem kaphattam, mivel előzőleg császárral szültem és ilyenkor azt nem adnak, nehogy a hegnél baj legyen. Így aztán szépen lassan elkeztem tágulni és beindult a szülés, csak nagyon lassú volt.

A legjobbakat!

2008. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Közben jobban utánnajártam mert csak nem hagyott nyugodni a dolog!:)

Azt olvastam ahogy Te is mondod császár után csak oxytocint nem lehet használni!Kicsit megnyugodtam ...Neked is jo babavárást! :O)

2008. máj. 18. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A kérdező vagyok.

Köszi szépen,hogy válaszoltál.Azt sem tudtam,hogy nem adhatnak oxitocint,de nagyon örülök neki.Szerintem attól lett rosszul a babám,és kellett a császár.

Az elsővel nem kaptam,igaz lassabban haladt a szülés,de minden rendben ment szépen.

Most is ebben bízok.


Könnyű szülést kívánok,és jó egészséget üdv

2008. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Azóta megszültem természetes uton és hál'Istennek nagyon könnyen! Cssak azért Írok mert szülés közben két orvos és egy szülésznő is megvizsgált és mind azt kérdezte h a terhesség alatt fájt-e a sebem. Mikor végeztünk megkérdeztem hogy miért kérdezték azt mondták ha fájogatott volna akkor nem engednek szülni! Nem ilyesztgetni akarlak csak gondoltam szolok!:) Jó babavárást!

2008. jún. 12. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!