Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit vigyek a babónak a szülésk...

Mit vigyek a babónak a szüléskor a Baross utcai klinikára?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Amikor legközelebb mész vizsgálatra,akkor menj be az osztályra és kérdezd meg.Az a legbiztosabb.Van ahol peli is kell,van ahol semmi.
2008. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ott szültem az első kisfiam, és most is ott fogok szülni.

2006-ban nem kellett pelus, mert adtak, de azért néhány darabot vihetsz, mert kettő vagy három jár naponta. Elvileg van popsitörlő is, de azt lopják, így inkább vigyél, nehogy meglepi legyen...

Két textilpelust érdemes, de a bébik pólyában vannak, ruha nem kell.

Én vittem mellszívót, és kisterilizált cumisüveget is, mert adnak teát kórházi cumiban, de nem akartam szájpenészt hazahozni.

Egy cérnasapit is vigyél, mert a folyosó elég huzatos, ha kiviszed megmutatni a babát, nem rossz ráadni. Azt hiszem ennyi.

2008. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Most szültem a lányomat a Barosban Április 27-én. A következők kelletek:2db textil pelenka (büfizéshez), 1 csomag nadrág pelenka,popsitörlő(popsikrémet és köldök ápolót adnak)Ruha legalább 5 váltás. Mivel korházi polyában vannak egésznap nekem elég volt 3 napra 5 db hosszúujjú badi. Sapkát feltétlenül vigyél az szinte kötelező.
2008. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elöző válaszoló vagyok. Cumisüveg tényleg kell és melszivó is. Én utobbit nem vittem és a növérkéktől kellet vennem 3500 Ft-ér.Nagyon könnyű szülést kívánok és egészséget boldogságot nektek.
2008. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! 24-én szültem a Barossban.

Body (hosszúujjú) minden napra egy,a pelenkázáshoz csak pelenka kell a többi van,sapka (de csak a hazamenetelre kell),hőmérő (van nekik, de szeretik ha van saját, mondjuk ez neked kell).

2008. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most jó hogy visszanéztem! Már nem kisinget adnak rájuk a pólya alá???

És azt nem tudjátok, hogy nyárom ha 40 fok van, akkor mit kell binni? Vagy akkor is pólyába teszik?

2006-ban nem engedtek saját ruhát rájuk adni...

2008. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És még egy kérdés azoktól akik most szültek! A csecsemősök milyenek? Azt láttam hogy a régi brigád lecserélődött. Priviben is írhatnátok!


Előre is köszi!

2008. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget mindenkinek. sokat segitettetek. én jövőhonap 24-re vagyok kiirva.
2008. máj. 15. 20:37
 9/10 A kérdező kommentje:
nahát ezaz nyáron is hosszú ujjú body kell bevinni? lécci irjátok meg.köszi
2008. máj. 15. 20:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Már írtam ide választ én 04.27-én szültem.

Nem kötelező a hosszú badi én is rövideket vittem.Lehet kisinget is vinni. Ha kevés a rucid adnak (kisinget) de azt nem nagyon dílyazzák.A pólya korházi előírás, kötelező. A csecsmős nővérek nagyon segítőkészek és valoságos angyalok voltak. Amikor én bent voltam nagyon jó idő volt de vékony sapka mindig kellet a babákra. A folyosón van a látogatás sapi nélkül a babákat bevitették a növérkék.(huzatos a folyosó)

2008. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!