Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor meztelennek kell lenni?

Szüléskor meztelennek kell lenni?

Figyelt kérdés
Külföldi filmeken mindig azt látom, hogy a nők meztelenek és csak betakarják őket amikor megkapják a babát. Nekem is így kell lennem? Én nagyon nem szeretném, nem szeretek pucérkodni. Oké, hogy alul semmi, fölül szeretném, ha lehetne rajtam valami.
2008. máj. 15. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját hálóingemben voltam, de az derékig fel volt húzva, amikor feküdtem, még a vajúdás alatt is. De abban a helyzetben az sem érdekelt volna, ha teljesen meztelen vagyok.
2008. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el a doki naponta több olyat is lát.Illetve nem egy hátrány,ha nem kell a vért kimosni,elég nehéz.Ott és akkor kisebb bajod is nagyobb lesz,ne izgulj.
2008. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem meztelenül szülünk és ha fázni fogsz (ami a kimerültségtől is előfordulhat)kérj bátran egy lepedőt takarózni!!!Győri korházban adnak hálóinget nem lehetsz a sajátodban,alul semmi mivel éppen szülsz,különben tényleg nem ezzel fogsz foglalkozni.A korházba én pizsit vittem,simán felhuztam és szopizhatott a pici és a fenekem se lógott ki a takaró alól...

Szép szülést!

2008. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A barosban 3 hete szültem. Kapsz korházi hálóinget a szülésre ( nekem állandóan kikötődött és szétnyílt de jól esett mert nagyon mellegem volt.Egyébbként a páromon és a szülésznőn kívül senki nem látott)A korterembe bármit felvehetsz (kényelmesebb a pizsi de ezt te döntöd el)Könnyű szülést.
2008. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek!Mikor vajúdtam volt rajtam hálóing, elől kapcsos, de mikor szültem nem emlékszem levették e rólam .Már sokat gondolkodtam és egyszerűen nem emlékszem hogy esetleg mikor gombolták ki .Arra emlékszem hogy varrás után fáztam és letakartak, és mikor már kivittek a szülőszobáról már volt rajtam.de nem volt bepatentolva, de levoltam takarva.Ezt azézt írtam le hogy hidd el te sem ezzel fogsz törődni.
2008. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 2 hete szültem. Én vittem magammall hosszú pólót abba szültem! Ja! Zokni is volt rajtam mert fázós vagyok. Bár nem kellett volna,mert szakadt rólam a viz szülés közben. Utánna viszont betakarnak, hogy ne fázzáll!
2008. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem emgkérdezte a szülésznő, hogy kórháziban vagy sajátbans szeretnék-e szülni. Végig volt rajtam fenn valami. Hogy melyiket választottam, már nem tudom, elég gyorsan történtek a dolgok...
2008. máj. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!