Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megfáztam, és a napokban már...

Megfáztam, és a napokban már bármikor szülhetek. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
36. hétben vagyok, de már nyílik a méhszájam. 2. baba, a szülészorvosom szerint egyébként is hamarabb szoktak a tesók érkezni. Szóval kb 2 héten belül megszülhetek. Tegnap óta kijött a náthám, Coryzaliat és C-vitamin szedek, hársfateát iszom,inhalálok, pihenek. Ezek előbb-utóbb segítenek is, de félek, mi lesz, ha náthásan szülök. Egyrészt elég kényelmetlen lenne, másrészt mi történik akkor, ha én meg vagyok fázva egy újszülött mellett? Megfoghatom, felvehetem, megpuszilhatom egyáltalán? Nem kapja el rögtön? Nem vírus, légkonditól van. Szoptathatok így?
2012. szept. 6. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát először is reméld, hogy szülésig még javul, úgy tűnik, mindent megteszel, amit lehet. egy hét alatt már teljesen elmúlhat. HA meg nem, akkor sincs tragédia.

Második babámmal dőlt az orrom szüléskor. Kellemetlen volt, a férjem két fájás között törölgette az orrom. :o)

Megszületett a babám, és ugyanúgy öleltem-pusziltam, mint ha nem lett volna bajom. Az anyatej már véd is azonnal, úgyhogy feltétlenül szoptasd!


Jobbulást és szép szülést!

2012. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Megnyugtattál:)
2012. szept. 6. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon náthásan szültem, október volt:)) nem volt kellemes de nem gátolt semmiben..viszont a hársfa tea emeli a pulzusszámot nem ajánlott három napnál tovább inni.Sok tea, méz, vitamin és pihi...pár nap és túl leszel rajta, mire szülsz meg fogsz gyógyulni.
2012. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. választ is! Ezt nem is tudtam a hársfateáról, majd odafigyelek rá.
2012. szept. 6. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!