Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A babám 2 napja meg sem áll,...

A babám 2 napja meg sem áll, iszonyatosakat mocorog, annyira megilyeszt, hogy majd bepisilek.. Ez normális a 36. héten? Jelezheti a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés

Alig bírok fennt lenni, annyira mocorog a pici, pedig eddig szépen aldut sokat, csak néha volt fent. De 2 napja nem bírok vele:-)

Lehet ebből következtetni valamire?


2008. máj. 13. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,csak nagyon aktív.Ne aggódj!Az én kis Békám még mindig nagyon aktív pedig már a 39. héten járunk.
2008. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én "csak" 33 hetes vagyok,de az én babám is nagyon aktív az elmúlt napokban.

Lehet,hogy front van!:)

2008. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják szülés előtt vagy nagyon belassul vagy nagyon felgyorsul a baba mozgása.Én a helyedben feltenném ezt a kérdést átfogalmazva a "babák" rovatba, hiszen ott már anyukák vannak akiknek van ezzel kapcsolatosan tapasztalatuk. :oD
2008. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 36 hetes vagyok és az én babám is 1-2 napja nagyon aktív(eddig is az volt, de most még jobban). Hasonlóan sokszor ülni is kellemetlen, mert annyira rugdalózik. Ráadásul, a fejecskéjével igencsak nyomhatja a méhszájamat és ahogy mozdul olyan szúró érzés, hogy hirtelen se mozdulni se semmit nem tudok... Nem hiszem, h a szülés közeledtét jeleznék a picúrok...Szerintem pont az ellenkezőjét! Nagyon is jól érzik magukat odabennt!:)
2008. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!