Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Férjem azt mondta h az egyszer...

Férjem azt mondta h az egyszeri anyaságit arra költöm amire akarom, nem fog beleszólni-gyereknek minden megvan- gáz ha én már tudom h tornacuccokra, szexi fehérneműre, szexuális segédeszközökre akarom költeni?

Figyelt kérdés
Ergo: olyan dolgokra amiktől újra szexy leszek?
2012. aug. 24. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Arra költöd, amire akarod a férjed is megmondta. Ha lelkileg könnyebb, akkor borítsd ki a férjed tárcáját és a tiédet is tedd hozzá az egyszeri anyaságit jól keverd össze. Szortírozd szét és vegyél el belőle annyit, amennyiből a fenti eszközök kijönnek :) így ki tudja mit költöttél valójában el. Í:)
2012. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz.

Szerintem a férjed örülni is fog hogy újra szexi akarsz lenni. (irigyli most sok apuka,hidd el)

2012. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindenkinek megvolt mindene, és én is magamra(meg a gyerekekre is) költöttem, új kényelmes szép ruhák, cipők...

Sok sikert

2012. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer megbeszéltétek, akkor miért lenne gáz?

Nem írtad, hányadik gyermekedet várod, de majd meglátod, milyen fontos anyukaként, hogy az ember nő is maradjon az anyaság mellett! És ez bizony nem is olyan könnyű a hormonális változások meg az átvirrasztott éjszakák és kemény nappalok mellett!

2012. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így van.A gyerekeknek mindene megvan,ezt a pénzt nekem szánja.Aranyos vagy,de a szexuális segédeszközöktől nem leszel újra szexi...ám a tornától,meg a szexi fehérneműtől igen.Azért a segédeszközökkel szerintem várni fogsz egy kicsit,nem az lesz az első gondolatot,elhiheted.2gyerekes+35hkm
2012. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3. baba lesz 5 éven belül,többet már nem szülök,vagyis most lesz időm tényleg regenerálódni.. csak azt hittem h gáz mert h ezt is költhetném a gyerekekre,biztos találnék valamit amit vehetnék,de a férjem ragaszkodik hozzá h végre magamra is gondoljak..


köszi a válaszokat! :)

2012. aug. 24. 16:21
 7/7 A kérdező kommentje:
persze tudom h a segédeszközöktől nem leszek szexy :)de van 1-2 olyan dolog/erotikus társas pl/ amit szeretnék,h új dolgokat próbáljunk ki
2012. aug. 24. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!