Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten a Bajcsy kórházban...

Tibor215321 kérdése:

Budapesten a Bajcsy kórházban szülészeten kért valaki V. I. P. szobát mennyibe kerül éjszakánként bent lehet ott valaki éjszakára?

Figyelt kérdés
Bajcsy,V.I.P, szoba
2012. aug. 23. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, én csak szűlőszoba látogatáson voltam, ahol elmondták h 14 000 ft/éjjel. Viszont tényleg van egy fotelágy, tehát alhat benn veled valaki.

Elég borsos az ára...csak akkor éri meg szerintem, ha valóban nagyon fontos h bent tudjon aludni még valaki.

2012. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én 2éve szültem a Bajcsyban, van sima szoba egy ágyas :) A VIP szoba csak annyiban különbözik, hogy van benne TV, meg WC. Az egyágyas szobától meg kb 5m-re van a WC :) TVt meg nem hiszem, hogy fogsz nézni :D

Bajcsyba elég rugalmasak. Én este fél9kor szültem, hajnal 2kor még mindig bent volt a férjem. Bent is maradhatott volna, de fáradt volt, úgyhogy másnap reggel jött újra. Szóval, hogyha üres az egyágyas akkor válaszd azt :)

2012. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja igen. Férjem is széken pihent, de úgy nem lehet aludni. Mi kifizettük volna a VIP szobát, a szülésznőm ajánlotta a másik lehetőséget
2012. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát úgy gondolom nem ér annyit az a 3-4nap remekül éreztem magam eddig is a szobatársaimmal eddigi szüléseknél csak gondoltam kényelmesebb, meghittebb 3-asban :D de hát valahogy csak kibírjuk azt a pár napot.
2012. aug. 23. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én abban voltam, egy 2ágyas vip szobában. 7000 volt így fejenként, mert tényleg 14000 egy szoba. Van 1ágyas is, az is 14000, ami ugyebár nem oszlik meg, mert nincs szobatásrad.
2012. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kétágyas VIP szobában 7e Ft volt egy éjszaka 2 évvel ezelőtt. Én olyanban voltam, első 2 éjjel egyedül.
2012. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem igazából a fürdő és a wc miatt ért annyit. Az is jó volt, hogy csak egy szobatársam volt és csak egy éjjelt kellett együtt aludnunk, de a legfontosabb, hogy csak 3 anyuka használta ugyanazt a wc-t és tusolót. Kritikán aluli volt a többi közös wc és fürdőhelyiségek állapota akkor. Brrr...
2012. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen ez viszont nem mindegy egyébként sem főleg szülés után egyébként is rosszul vagyok a kórházaktól némelyik mellék helyiségei nagyon mocskosak sajnos. Soha nem felejtem el 1.szülésemnél nem mertem elmenni wc-re mikor kérdezték sikerült-e azt mondtam igen alig vártam haza érjek nem ülnék rá semmi pénzért. Ja bemásztam a zuhanyba véletlenül kibújtam a fürdő papucsomból és vagy 2-3évig szenvedtem tyúkszemtől a talpamon amit erős folyadékokkal alig tudtam ki irtani.. vigyázzatok
2012. aug. 23. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!