Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A budapesti Bajcsy kórházban...

A budapesti Bajcsy kórházban le lehet adni éjszakára a babát a csecsemősöknek?

Figyelt kérdés
Csak válaszokat szeretnék kérni nem véleményt.
2012. júl. 24. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen
2012. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, hatalmas pofavágások közepette beveszik. :(
2012. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Igen beveszik azok babáját, akik szülés után már szabadulnának tőle és ezt pofavágással jelzik, hogy milyen gusztustalan.
2012. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Én is ott fogok szülni. Jövőhét péntekre vagyok kiírva. Nem értek egyet az utolsó válaszolóval, mert a legtöbb anyuka szerintem nem azért adja le éjszakára a kisbabáját, mert szabadulna tőle, hanem mert vagy még fájdalmai vannak szülés után vagy nem elég gyakorlott Én szeretném minden pillanatban majd magam mellett tudni a kislányom, de másrészt pedig elgondolkodom, hogy velem maradjon-e estére vagy sem, mert első baba lesz és félek, hogy bénázni fogok, nappal nyilván mindig lesz mellettem valaki a családból. Te mikorra vagy kiírva, kérdező?


39hkm

2012. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen, sőt, a az egyik szülésfelkészítőt tartó szülésznő még ajánlotta is, hogy az 1. éjszakára majd adjuk be a babát nyugodtan, hogy legalább kicsit tudjunk pihenni, regenerálódni.
2012. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tavaly szültem ott az ikreim. Az egyik műszak normális volt, a másik nem vágott jó pofát. Már elnézést, de én pl. péntek este kezdtem vajúdni, azaz péntek hajnaltól fent voltam, szombat reggelre lettek meg a babáim. Akkor már fent voltam 25 órája, ebben benne volt egy 9 órás oxitocinos vajúdás és 2 gyerek szülése. Persze szombat napközben nem aludtam, gondolom az adrenalin meg mit tudom én mi, na meg persze velem voltak a babák. Ha szemét vagyok, hogy este fél11-kor már lepasszoltam őket, hát akkor gondolja nyugodtan az illető ezt. 40 óra nem alvás önmagában kikészítő, nem még egy szüléssel kombinálva...Az első este pont az a műszak volt,aki nem nézte jó szemmel,ha beadtad a gyereket,így reggel 6-kor már tolták is a babákat az anyukákhoz. Köv. este már nem ők voltak.
2012. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Megpróbáltam kint tartani a kicsit, de 1/2 2-kor érte jött a csecsemős, hogy anyuka, elviszem a babát, tessék pihenni, majd mi letesszük aludni. Bekísértem, 5 perc! múlva már aludt a kicsi, és 6-ig meg se moccant.


Nyilván nagyon gusztustalan, hogy szerencsétlen tudott aludni, és az anyja is pihent kicsit, de szerintem ez inkább nagyon jó dolog.

2012. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Tavaly júniusban született ott a kislányunk. Az orvosok! többször is szóltak a frissen szült anyukáknak, hogy igenis tessék beadni első este a gyereket... A sok gusztustalan orvos, pf! Ezek sem tudják mit beszélnek! :)))))))))

Komolyra fordítva a szót, vannak csecsemősök, akik furcsán néznek, még ha csak zuhany idejére is akarod beadni a babát. Mi megkérdeztük, hogy miért?

Meg van az oka. Lehet, hogy senki nem gondolná, DE! a mai napig vannak esetek, hogy anyuka beadja a picit, és lelép. Hihetetlen, de sajna ez van. Többet nem megy a babáért. Gondolom fel tudják kutatni személyes adatok alapján, de az nem egyszerű és nem is két perces dolog.

2012. júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Szia, én 2 éve szültem ott császárral, az első éjszakán természetes volt, hogy beadtam, mondták, hogy pihenjek.
2012. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!