Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 32 hetesen megszületne a...

Ha 32 hetesen megszületne a babám, már egészséges lenne?

Figyelt kérdés
2008. máj. 11. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A 32 hetes baba már életképes, minden bizonnyal életben marad és egészséges is lehet. De azért jobb neki még odabent. Csak ha már megszületne, tudnak vele mit kezdeni, jók az esélyei.

Én is épp ennyi idős várandós vagyok és épp most gondolkodtam el a dolgon. De remélem, pár hétidg még odabent marad a kis manó!

2008. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Unokatesóm 6 hónapra született 1750gr mal, sokáig volt kórházban, de egészséges.És egy gynyörű nő lett belőle, most épp főiskolára jár.
2008. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg nagyjábó mindene ki van fejlódve rendesen,csak még érnie kell a dolgoknak,meg némi zsírt magáraszedni.Az orvosok is napról napra többet tudnak tenni érte,de ne járjon a fejedben az ennyire koraszülés,hanem inkább élvezd a még egyben töltött napokat.
2008. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ezen aggódom, mert elkezdett nyílni a méhszájam, holnap lesz kerek 32 hetes. Ha gondolod írj privit. Hol fogsz szülni?

2008. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek kellet kivenni a babáját nemrég. 30 hetes terhesen. A baba 90 dekás. Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz. Azt mondták, hogy már fél kilós babának is jók az esélyei. Egyébként nagyjából mindene ki van fejlődve (tüdűérlelőt kapott), csak nagyon pici meg gyenge. Szóval 32 hetesen akkor még több az esély rá, hogy egészséges legyen. Egy másik ismerősöm babája 65 dekás volt, mikor ugyanígy ki kellett venni a pocakból, és irtó aranyos egészséges két éves kislány most..:-))
2008. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!