Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A tolószakasz általában...

A tolószakasz általában mennyi ideig szokott tartani? Tudom, hogy változó, de mégis. "átlag"?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 09:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én 5-öt nyomtam asszem (a Párom kitoláskor kiment, elment pisilni, mire visszajött, megszületett a Baba), kb. 5-10 perc volt. Nekem a kitolás szinte nem is fájt a vajúdáshoz képest, csak azt éreztem hogy feszít, és nyomnom kell.

De az egyik ismerősöm 1,5 órát kínlódott, és vákum lett a vége.

2012. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2.5 órát nyomtam mire megszületett a kisfiam. De nem szakadtam és vágni sem kellett, szerencsére.
2012. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kb 10 órán át voltak tolófájásaim,sajna nem tágultam és pedig folyamatosan jött volna kifelé. Mire kitágultam kiderült rosszul fekszik a baba azért nem jött ki és azért tágultam ilyen lassan,így vákumm és ketten nyomták ki belőlem. Úgyhogy én nagyon megszenvedtem a babámért,de megérte. :)
2012. aug. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
En elso babamat szultem. Gatvedelemmel szerettem vna. Fel ora alatt nyomtam ki,de csak azert mert erore kaptam amikor a szuleszno kezebe meglattam a sziket :) gondoltam h mivel ennyire szenvedtem,vagni fognak. De olyankor kenytelen volt letenni a sziket es ram koncentralni. Igy nehezen,de fel ora alatt kinyomtam a picimet.
2012. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15perc volt nekem (gátvédelemmel)!
2012. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
és a tágulási szakasz és a tolószakasz között telik el valamennyi idő? vagy egymáspa ér a kettő és no pihi?
2012. aug. 21. 13:49
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem egymásba ért.Folyamatosan sűrűsödtek és erősödtek a fájások majd éreztem hogy nyomnom kell.
2012. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is egymásba ért sőt nem is volt különbség fájásilag sem. Inkább mikor azt mondták hogy szülünk,kevésbé fájt és ritkultak is a fájások..
2012. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!