Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért van az hogy kb 1hete...

Miért van az hogy kb 1hete minden nap éreztem jóslófájásokat főleg éjszaka és az elmult 2 napja szinte semmi fájást nem érzek csak néha néha keményedik a hasam?

Figyelt kérdés
Sőt teljesen jol érzem magam mintha nem is lennék terhes!38.hétben vagyok
2008. máj. 9. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így voltm ezzel, utolsó hetekben olyan friss voltam mint a 9 hónap alatt sose :) Teljesen normális amit a jóslófájásokra írtál, jönnek mennek, rendszer nélkül.

Sok sikert a szüléshez, és rengeteg boldogságot a tündéredhez.

2008. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 36 hetes vagyok, és 4 hete vannak jóslófájásaim, de abszolut rendszertelenül. Mensi szerű fájás, hol sokáig tart, hol egész nap, hol csak pillanatokra. Hol kicsit fáj, hol jobban. És egyre jobban fáj a szeméremdombom, mintha izomlázam lenne, és a combom belső felén lévő izmok is egyre jobban fájnak.

És 3 napja én is észrevettem,hogy sokakl könnyebben mozgok, mint előtte. Eddig kínlódás volt eljutni a boltig, most meg "repülök":-)

Szóval úgy látom nem vagyunk ezzel egyedül, így gondolom, hogy baj sincs...

Készülődik a szervezet, az biztos, és bármikor jöhet a picink, de még várjunk egy kicsit vele:-)

Azért ne "engedd el magad", csak továbbra is finoman, óvatosan, sokat pihenve!!

2008. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!