Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet még szexelni a 38. héten?

Lehet még szexelni a 38. héten?

Figyelt kérdés
Ugyan is az apuka attól tart, hogy esetleg kárt tesz még meg nem született gyermekében.
2008. máj. 8. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, csak oda kell figyelni, természetes dolog:))
2008. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még kényelmes a nagy pocak miatt, akkor nyugodtan :-) Kárt biztosan nem tesztek a kisbabában, de az orgazmus elindíthatja a szülést.
2008. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Igen, de vigyázzatok!
2008. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Húuú´Irigyellek.nálunk "die´ta" volt.Szerintem már óvatosan,mert beindulhat a szülés.vagy az orgazmus,vagy a speriumok indíthatja´k..Használjatok óvszert.
2008. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne használjatok óvszert! Csak akkor segít a szülés megindulásában a szex, ha már amúgy is megindult volna. A spermiumok pedig olyan anyagot tartalmaznak, amelyek érlelik a méhszájat és könnyebben tágul majd. Amúgy pedig 38 hetesen akkor se lenne semmi gond, ha beindulna a szülés. Teljesen érett és megfelelő méretű már a baba.
2008. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért a szex sem egy olyna dolog, ami beíndítja mindentől függetlenül. Egyetértek az előző válaszolóval, csak akkor segít, ha már amúgy is itt az idő. Én az utolsó hetekben is jócskán éltem a párommal szexuális életet (tényleg sokat), 41 hetesen született meg a drágánk. Úgyhogy hajrá :)
2008. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!