Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a szex "indította" be a szülését?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy beindulhat a szülés együttlét után. Mekkora ennek a valószínűsége?


Másik kérdésem az lenne, hogy merjek-e egyáltalán együtt lenni a párommal úgy, hogy nem volt méhszájvizsgálatom, így nem tudom, hogy nyílik, vagy nyitva van-e valamennyire.


37+3 hkm


2012. júl. 31. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre én is kíváncsi lennék, bár úgy hallottam, inkább az orgazmus indíthatja be, a méhösszehúzódás miatt.!


És "kedves" 1. válaszoló, hiába megyünk el vizsgálatra, én nem egész egy hete voltam, akkor még zárt méhszáj volt, de bármikor elkezdhet kinyílni, úgy hogy észre sem veszem, mivel első terhességem...És nem csinálnak minden héten méhszáj vizsgálatot!!! És első terhesség okán egy csomó kérdés jut eszünkbe nap, mint nap, és nem akarom a hülyeségeimmel zaklatni az orvosom minden nap!


36 h km

2012. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól még hogy nem volt méhszájvizsgálaton, lehet hogy igényesebb mint Te , vagy akármelyik kérdező.

Maga az orgazmus az, ami beindíthatja a szülést

Könnyű szülést ! :)

2012. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én azt olvastam, hogy nem csak az orgazmus, hanem maga a sperma is vmi olyasmi hatással van. nekem akkor lettek fájásaim, amikor belém ment, amíg csak orgazmus volt, addig nem. hála istennek, hogy nem szültem meg... (29 hetes voltam)
2012. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy a spermiumnak van olyan hatása,amire beindulhat a szülés. Hétvégén kipróbáljuk:-) 38+4hkm.
2012. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 2x az orgazmus indította be a szülést... mondjuk lehet nem is volt összefüggése a két dolognak, beindult volna magától is, bár.....ki tudja :) kitartást a kismamiknak :)
2012. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadónak "GRATULÁLOK"...

A véleményem:

ÉN, a nőgyógyászom javaslatára kaptam el a párom. Sajna nálunk nem vált be.

Ha nincs kedved a szexhez, elég az is, ha a párod kényeztet és eljuttat az orgazmusig. Az is hatásos lehet, ha a mellbimbót izgatja. ( ez nekem is fájásokat idézett elő)

Az orgazmus, akár egyedül, akár a pároddal összehúzódásokat okozHAT. Oxitocin szabadul fel a szervezetben.

És a sperma is tartalmaz olyan összetevőt, ami hat az összehúzódásokra.

Próbálj türelmes lenni, és ha szexelsz, akkor próbálj kikapcsolni és ne azon kattogj, hogy talán beindítja... Élvezd amíg lehet...

Ja és elsőnek üzenném: múlt hétfőn még zárt volt, szerdára pedig 1ujjnyira nyitva volt a méhszáj.

És mi egy hetet sem hagytunk ki szeretkezés nélkül :) Persze óvatosabbak voltunk.

2012. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Moderálták az első választ, úgyhogy a válaszom rá vonatkozó része nem érvényes.

Kedves Kérdező!

Hogy állsz?

Én ma elkaptam a párom :)

Utánanéztem, a zselés beindításnak. A zselé ugyanazt az anyagot tartalmazza, mint a sperma. Ezért is ajánlott a szeretkezés.

Most pihenek egyet :)

2012. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi óvszerbe szeretkeztünk a párommal! Szülés előtt 2nappal voltunk együtt 3× 1 nap! Szülés előtt 1 nappal is 2×! Aztán a szülés napján reggel 1×. Este tv nézés közben ment el a magzatvíz! Nem tudom, h a szexnek köszönhető-e, de én meg vagyok róla győződve! :) Hajrá és könnyű szülést!
2012. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!