Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sárgás,kocsonyás darabok...

Sárgás,kocsonyás darabok vannak a tisztaságin reggel óta. De nem véres. Lehet, hogy a nyákdugóm távozik?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy éjszaka beindul a szülés? Pénteken indítanák be a szülést? Semmi fájásom nincs.
2008. máj. 7. 11:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Véletlenül kérdőjelet tettem oda,hogy pénteken indítanák be a szülést. Szóval péntek reggel kell majd befeküdnöm mert akkor betöltöm a 41. hetet.
2008. máj. 7. 11:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezen a fórumon olvastam, hogy sárgás, kocsonyás, valaki a vanília-pudinghoz hasonlította!

Úgyhogy beszélj a babódhoz, hogy jöjjön, mert akarja ő már a külvilágot nagyon, szerintem! :-)

2008. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát tényleg hasonlít a vanília pudinghoz.
2008. máj. 7. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az enyémet nem vanilia pudinghoz lehetett hasonlitani,hanem halvány rózsaszinű volt.Két szűlésen vagyok túl mind a kettőnél a nyákdugó távozása után indult be a szűlés.Készülj fel. sok sikert a babádhoz!
2008. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezután a sárgás után jött nekem is a barnás. Sárgás volt kb 2 napig. Beszélj tényleg a babádhoz, és akkor kibújik a beindítás előtt!!! ;)
2008. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!