Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 30 nappal vagyok....

Szülés után 30 nappal vagyok. Épp elmúlni látszott a vérzésem, mire ma olyan erős vérzésem lett, mint menstruációkor. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy szoptatsz-e. Ha nem akkor valószínűleg visszatért a ciklusod, ha igen akkor is lehet erről szó. A 6 hetes kontrolon mindenképpen említsd meg az orvosodnak, mert utalhat arra is hogy egy lepénydarab bent maradt, semmiképpen ne hagyd ki az ellenőrzést.
2008. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én 6 hétig véreztem , hol jobban, hol kevésbé.Ez normális!A vizsgálatra mindenképp menj el, de ne parázz.
2008. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és szpotattam azt elfelejtettem írni.
2008. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Ha lepénydarab bent marad,azt terhességi teszttel könnyen ki lehet mutatni,mert az folyamatosan termeli a hcg-t a szervezetedben! Egyébként én 3,5 hete szültem és még mindig vérzek.Hol jobban hol kevésbé! A múlthéten nekem is elmúlt, és most pár napja megint erősen vérzek én is! Ne aggódj,azt olvastam hogy 6-8 hétig teljesen normális! Ha gondolod írj e-mailt,mert hasonló korúak a babáink is,levelezhetnénk ha van kedved!

Üdv!

2008. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam, pont a hathetes kontroll előtt kezdtem el újra vérezni, elmentem a dokihoz aki megnyugtatott hogy ez normális és még egy-két hétig előfordulhat hogy újra előjön a vérzés, így is volt mert elmult rá három napra meg újra volt, na azóta semmi, már 6 hós lesz a fiam!
2008. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!