Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azt lehet érezni, mikor a...

Azt lehet érezni, mikor a baba fejjel lefelé fordul a 32 hét környékén?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, nagy ramazurival szokott járni ha ezt nappal teszi, határozottan érezhető és utánna a nagyobb mozgásokat felül érzed, ebből is lehet tudni hogy fejenáll. :-)

Majorné Zsuzsa dúla

2008. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Nekem a 26. héten fordult meg, addig fejes volt, akkor keresztbe feküdt, és most 35 hetesen megint fejfekvésü. Nem éreztem, mikor fordult.

Barátnőm babája szülés előtt másfél héttel fordult be, ő sem érezte.

Lehet megérezed, de lehet nem...

2008. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy hancúr közben fordult meg nekem, igencsak éreztem. Ez az én tapasztalatom, nem feltétlen érvényes mindenkire, de szerintem sokak így vannak vele.
2008. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akik ébren vannak amikor történik, bizony nagyon is megérzik. Mivel azonban ezt a legtöbben átalusszuk nem mindenki érzi, de azt mindenképpen, hogy az intenzív nagy mozgások a pocak felső felében történnek. :-)
2008. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!