Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az az állandó magas cukorér...

Mi az az állandó magas cukorérték, ami már veszélyezteti szülés után a babát?

Figyelt kérdés

Nekem magasabb a cukrom, diétázom, de sajna nehéz időket élek, ideges vgyok, és hiába a diéta, magasabb a cukrom. Kiváncsi lennék, mi az a tartós érték, ahol már félni kell, hogy a baba károsodhat?

Gondolom a 8,5-7,3 között ingadozó érték még nem ez a kategória.

Vagy még 36 hetesen is elkezdhetnek inzulinozni?Van még érteleme?

Mi lesz velünk?


2008. máj. 6. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!nekem is diétáznom kéne,de nem mindig sikerül.mondjuk nekem nincs is semmi gond a terhelés óta az értékemmel..méregetem itthol és max 6.4szokott lenni..

Amúgy tényleg nem jó ha nagyon magas és sosem megy le-ha neked így van,mert megint más az,ha néha magas vagy ha állandóan.Amúgy nekem a diabon azt mondták,hogy 36dik hétig kell járjak ,mert utánna már megszünik ez a veszélyes állapot vagy mi,de a lényeg,hogy akkor is diétázni kell csak nem kell vérvételezni meg diabozni.Inzulinozni meg nem ilyen egyszerűen indulnak neki.nekem azt mondták,ha nem jók az értékeim akkor a reggeli ch mennyiséget csökkenteni kell.HA ismét nem jó,még lejjebb viszik,ha ekkor sem jó akkor befektetnek és ott nézik egy két napig és ha így sem jó akkor jön az inzulin.De ez elég hosszas folyamat szerintem,nem lehet rögtön inzulinoztatni.Én nem is engedném az tuti.Jogodban áll megtagadni.Amúgy meg az tényleg nem tesz jót a babádnak ha idegeskedsz.Tudom mondani könnyebb,de valahogy lazábban kellene felfognod.Ha 36hetes vagy akkor mőár csak arra koncetrálj,hogy nem sokára itt a babód és alehető legtöbbet adj meg neki,mind egészségileg mind fizikailag.Nekem sem egyszerű a helyzetem,de mindig lenyugtatom magamat autodidakta módon,mert különben nem lenne jó-a helyzeten meg mit sem váltosztat az idegesség.Próbáld meg,hátha sikerül.

Amúgy meg sztem ha a kicsi értékei jók,nem lesz semmi gond.Arra figyelj,hogy 3óránként egyél kicsit,édességet ,üdítőket ,ne egyél.És a pékáruból is a minőségit válaszd-uez von.a tésztákra is.Ha ezeket betartod sztem semmi baj nem lesz,ne aggódj.30hetes kismama

2008. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!