Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél hány kilótól szabadu...

Szülésnél hány kilótól szabadul meg az ember?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ki mennyit szedett fel és abból a szülésnél és az utána lévő egy hónapban mennyi ment le.

Köszönöm a válaszokat :o)


2008. máj. 6. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 18 kg-t híztam, ebből 7 kg lement a szülésnél, a következő egy hónapban pedig még 3 kg, de azóta viszont semmi. Sajnos szoptatás mellett nem tudok fogyózni:(
2008. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 hete szültem +17kg-al mentem szülni és abból már lement 13 kg. De ez változó.

2008. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 10 kg-ot híztam, most szültem április 24-én, tehát még nincs 2 hete és 8 kg-ot fogytam.

2008. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én közvetlenül szülés előtt és után is megmértem magam a kórházban,10 kg volt a hasam,ennyi ment le szüléskor.
2008. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hú hogy ti milyen szerencsések vagytok.

Èn 50kg-ról indultam,80kg-val mentem szülni.Ennek 3,5hónapja,és még 10 kg van rajtam plusszban.Szoptatás alatt nem javallott a fogyókúra,úgy hogy nem tudom,mikorra fogyok vissza.Talán soha.

2008. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kiváncsi leszek, hogy meddig tornázom fel magam, hiszen már 9 kg plusz van rajtam és a 26. héten vagyok.Ti milyen ütemben híztatok?Vajon hol fogok megállni?
2008. máj. 6. 09:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 56-ról indultam, én is 30 kilót híztam. Szülésnél 7 ment le aztán még 5 kg egy hét alatt, mert nagyon vizes voltam. Most 3 hónapos a kislányom és 10 kg van rajtam. Lehet a szoptatás alatt is fogyókúrázni, csak figyelni kell, h heti 1 kg-nál ne menjen le több a méreganyagok felszabadulása miatt. Attól semmi baja nem lesz a kisbabánknak, h nem eszünk édességet és zsírosat:) Sőt..Engem nem annyira zavar ez a plusz 10 kiló, csak még nem jön rám a régi gatyám.
2008. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én vagyok az 5.v..

Szerintem +20kg-val biztosan gyarapodsz,mert a babád most fog csak igazán gyarapodni.Még 14 heted van hátra,nem tudhatni,mennyit fogsz még hízni.

2008. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!