Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 héten belül szülők? Hogy...

2 héten belül szülők? Hogy vagytok? Hányadik baba lesz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én augusztus 3-ra vagyok kiírva, az még 3 hét. Elég gyakran vannak jóslófájásaim, szinte már mindennaposak, első baba lesz, kislány. Nagyon sokat szédülök és nehezen bírom a meleget. Te mikorra vagy kiírva, hányadik baba lesz?


37hkm

2012. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! 26-ra vagyok kiírva....de semmi előjelem....Ő lesz a 3. :-) A meleget pedig szerencsére bírom, miután kb 1 hete szuperül üzemel a klímánk:-) De valóban azt gondoltam,hogy esetleg a meleg miatt most előbb túl leszek a dolgon. Kitartás!
2012. júl. 10. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Júli 22-re vagyok kiírva, de ha beleszámolom, hogy idén szökőév volt, akkor 21. Első baba és kisfiú lesz.

Vannak napok mikor sokat keményedek, de nem görcsölök. Tehát nem sok jele van annak, hogy akár egy perccel hamarabb ki akarna bújni! Se jósló se semmi különös. A frontokra sem történik semmi. Már nagyon várom a szülést.

Te hogy vagy? Hanyadik baba? Fiú, lány? Jelek, hogy esetleg hamarosan szülsz?

Üdv: 38+3 hkm

2012. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 6.-ára voltam kiírva, szóval tuti, hogy 2 héten belül baba lesz :) Jól vagyunk, első baba lesz! Túl vagyunk már EST-n, magzatvíz vizsgálaton, most sűrűn járunk NST-re! Pénteken töltöm a 41. hetet, ha addig nincs baba, befektetnek!

40+4 hkm

2012. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk első babánk lesz. Július 23-ra vagyok kiírva. Már eléggé türelmetlen vagyok. 2 napja majd leszakad a derekam és ma először nem tudtam aludni éjjel, akárhogy fordultam, sehogy nem volt jó a babának, mindig megnyomtam. Szóval hulla vagyok, de amúgy is, simán aludnék napi 16 órákat.

Jah és kezdek átmenni agresszívba. :o)

Már a védőnőm is úgy kiakaszt, hogy hétfő óta ezen kattogok. Szóval már várom a végét... :)

Jövő héten jön a hidegfront és a telehold. Hátha... :):):)

2012. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!