Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha vegig maganrendelobe...

Ha vegig maganrendelobe jarok, akkor is kell fizessem a szulest? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 15:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hű!Ilyen sok egy szülés? Felénk nincs ennyi. Én 25-ötb adtam a dokimnak és jó borocskát, a szülészcsajnak meg 5-öt mert rendes volt a szülés után. Ő nagyon ott se volt velem, csak a dokim. A szülésznő csak a végére jött be.

Még így is 10-el többet adtam mint ami a gyakorlat volt a korházban. A kismamáktól érdeklődtem és úgy adtunk lóvét mi is. De természetes szülésre csak 15-öt adtak, a császérosra 20-at. Egyébként is minden hónapban voltam a magánrendelésen vizsgálaton. Az is sok.

De máshol ilyen rengeteg. Nevetséges!Hisz elég nagy költség a babának megvenni mindent....

2008. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!