Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hormontartalmú...

Szülés után hormontartalmú spirálról tapasztalatok, vagy mit hallottatok?

Figyelt kérdés
30éves vagyok,most szülöm a 2.at,többet nem szeretnénk.Ez lecsökkenti a mens.ót(igy is rengeteg vojt mindig)Amikor megkérdeztem a dokim,azt mondta,hogy jó az,de ő 40 év felett ajánlaná.Akkor??
2012. jún. 29. 18:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Áprilisban volt 1 éve hogy felrakattam. Szintén 3. gyerek után, már nem szeretnénk többet. Butaság hogy 40 fölött ajánlja csak, igazából ellenérv azoknak a Mirena akik még nem szültek.

Nekem pont egy évbe telt mire beállt, vagy leállt. Eleinte sokat és sokáig maszatoltam. Most két hónapja, vagyis kétszer úgy jött meg hogy meg sincs szinte, csak épp két nap volt valami halvány kis barna maszat, ennyi.

Felrakás nem fáj egyáltalán, totál bevoltam parázva, és szinte észre sem vettem, egyszer éreztem csak ilyen nyomást alulról ennyi és kész is volt. Nem görcsöltem utána, csak mint irtam sokáig maszatoltam.

Remélem továbbra is jóban leszek a spirálommal. :) Most kezdem megérteni, hogy milyen az hogy gond nélkül vagyok, nincs olyan hogy Úristen elfelejtettem bevenni...

2012. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy én 180 euróért vettem.
2012. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ameddig így maszatol az ember,meg vérezget,szabad szexelni?
2012. júl. 4. 16:28
 14/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szabad.

3-6 hónapig szoktak pecsételgetni a nők vele általában, nem hiszem, hogy addig nem fekszenek le a párjukkal...

2012. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze, mi is szexeltünk. Az nem olyan hogy most reggeltől estig maszatolsz. És általában zuhanyzás után nincs is egy darabig.
2012. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!