Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hormontartalmú...

Szülés után hormontartalmú spirálról tapasztalatok, vagy mit hallottatok?

Figyelt kérdés
30éves vagyok,most szülöm a 2.at,többet nem szeretnénk.Ez lecsökkenti a mens.ót(igy is rengeteg vojt mindig)Amikor megkérdeztem a dokim,azt mondta,hogy jó az,de ő 40 év felett ajánlaná.Akkor??
2012. jún. 29. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat akinek ilyen van ő fiatalabb nálam 23 körül van.Neki fél év után elmulasztotta a menzit,ő azóta nem vérzik.(mirena spirál)Én is ilyet szeretnék majd.
2012. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem is Mirenám van, 31 éves vagyok, szintén 2 gyerkőccel és nem szeretnék többet. Még a türelmi időszakban járok, 3 hónapja van fent. Az első 1 hónapot végig véreztem, mint amikor megvan a havi, olyan erősségű volt. Azóta napi szinten barnázgatok, főleg, mikor többet szopizik a fiam. Szerintem ha nem szoptatnék, akkor már egyáltalán nem véreznék-barnáznék. Viszont így érdekes lesz, mert amíg szoptatok, addig esedékes, hogy végig barnázni fogok. Tekintetbe véve, hogy az első fiamat 2 évig szoptattam...hát...

A tejtermelést egyébként nem befolyásolja és nem is érzem, hogy fent van. Most a strandszezonban zavar, hgoy nem tudok fürödni, dehát valamit valamiért.

2012. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is felajánlotta az orvosom a Mirenát a második baba után (29 éves leszek), de nekem annyira nem szimpatikus az, hogy egyáltalán nincs menstruáció. Szerintem ez hosszú távon nem egy egészséges dolog.
2012. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül nálatok?nem Magy.o.on élek.Itt kb.36-38 ezer Ft.
2012. jún. 29. 21:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor az jó áron van - legalábbis a m.o-i árakhoz képest. Itt általában 45e körül mozog, én sok nyomozás után 42-ért vettem, ez olcsónak számít. Egyes patikákban akár 60ezret is elkérhetnek érte. Ha beválik még mindig olcsóbb, mint ha összeszámolod mennyit költenél fogamzásgátlóra vagy gumira az 5 év alatt.
2012. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem 1 évig volt fenn a spirál.....kb első 2 hónapban volt csak mensim, és utána semmi. Szinte észre sem vettem. Aztán kitaláltuk, hogy akarunk még egyet, és a levétel utána az első hónapban teherbe estem. 2 héten belül szülöm a 3.-at, és utána is ezt fogom felrakatni.
2012. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

53 ezerért vettem a héten.

31 éves vagyok, 3 gyerekkel, az orvosom szó nélkül felírta és feltette épp tegnap. Remélem beválik.

2012. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
bocsi off lesz. fáj a felrakás???
2012. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kellemes, de fájni végülis nem fáj. Kb mint egy rosszabb rákszűrés. 10 perc az egész hüvelyi UH-val együtt (megnézi, hogy jó helyen van-e. Utána viszont rendesen vérzik napokig és görcsöl, aztán beáll menstruációszerű vérzésre kb egy hónapig. Azután barnázgatás. Legalábbis nekem így volt.
2012. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hetedik vagyok.

Nem fáj, olyan mint egy vacak mensis görcs, kellemetlen eléggé, de fetrengeni nem fogsz tőle.

Nekem még csak nem is vérzik nagyon, épp csak maszatol.

2012. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!