Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 1 héttel aranyerem...

Szülés után 1 héttel aranyerem lett. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 30. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 9 nappal szülés után jött ki. A védőnő a SPERTI nevű krémet ajánlotta, ezt lehet szoptatás alatt is használni, vény nélkül kapható, és nekem nagyon bevállt. Pár nap alatt nyom nélkül elmúlt, és azóta sem zaklat!!

Boldog babázást! :o)

2008. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos,ha nagyon fáj,de még nem vérzik,akkor Hemorid krém,addig amíg nem kezd vérezni.(Sem szoptatás ellen,sem várandósság alatt nincs ellenjavallat,én is ezt használom.)Amikor már elkezdett picit vérezni,akkor körömvirág krém.Minden egyes nagy WC után fenékmosás és kend be.Meg kamillás ülőfürdő,ha már nincs gátsebed.

Ha nem fáj,nem vérzik,csak olyan kis pici,akkor bőven elég a körömvirágkrém.Ajánlják még a vadgesztenyekrémet,de arról nem tudom,hogy szoptatás alatt lehet-e.

2008. máj. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

MASTU kenőcs, vagy kúp.

REPARON kenőcs, vagy kúp.

2008. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!