Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan ismered fel, hogy ez...

Honnan ismered fel, hogy ez jóslófájás? És mi jellemző a nyákdugóra?

Figyelt kérdés
37. hétben vagyok. Miről ismerem fel majd ezeket? És mennyi időm lehet még utána vissza a bab érkezéséig?
2009. júl. 7. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, meg fogod ismerni...Menstruációszerű fájdalom! Folyamatosan ismétlődik....

A nyákdugó lehet színtelen vagy kicsit barnás-véres is, kocsonyás állagú. Nekem a szülés előtt egy héttel elment egy kis darab majd szülés előtti éjjelen egy elég nagy darab, onnan már sejtettem hogy közeleg az idő. Másnap meg is szültem!

2009. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem, hogy néha a nyákdugó éppen a vécén távozik, ezért sokan nem tudják megmondani, hogy mikor ment el a nyákdugójuk. Ettől még nem kell megijedni, mert a vajúdásnak egyértelmű jelei vannak. Megadok egy linket ezeknek a jeleknek a pontos leírásáról:

[link]

Kívánok neked szép szülésélményt!

2009. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez nagyon jó honlap!

:)

2009. júl. 8. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!