Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc Semmeleweis kórház?...

Miskolc Semmeleweis kórház? Dr. Horthy Lehelről tudtok mondani valamit?

Figyelt kérdés
Milyen orvos?Mennyi nála 1 szülés?Akkor is ugyanannyi ha magánrendelésre járok?
2012. jún. 23. 15:07
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Bár nekem nem ő volt az orvosom, hallottam róla, mert három kismama barátnőm is nála szült. Meg vannak vele nagyon elégedve, mert nagyon rendes, kedves doki ahogy hallom, és nem zárkózik el az alternatív-természetes módszerektől, pl. gátvédelemben nagyon ott van, azt csinálja, amit szeretnél, ha van konkrét szülési terved!:)

Valahol az Uitz úton van talán a magánrendelése. Azon kívül, hogy ilyen alkalmakkor (magánrendelésen) fizetsz kb. 7-10 ezer között van egy alkalom; és megbeszélitek, hányszor "kell" menned; és még "illik" szülés után is adni neki valamennyit, van aki konkrétan megmondja, hogy mennyit kér, de ha nem, kb. 30-60 ezer között van az átlagos tarifa. De kérdezz és érdeklődj pontosan utána, a dokitól is megkérdezheted.

(Egyébként most van pár felkapott szülész-orvos a városban, de ő nincs köztük.)

Egy valamit nem sajnáltam soha, az orvosra kiadott pénzt, mert akármi van, jön, ha hétvégén kezdődik el a dolog, ha ünnepen, ha éjjel, bármikor hívhatod.-Ez (is) lenne a lényege a fogadott orvosnak, plusz, hogy megbízz benne és rendes legyen veled.

Egyébként a Semmelweis szülészete szuper, a szülésznők szintén, a körülmények is, néhány szülésznő kivételesen jó, emberileg is!!

Ne félj tőle, saját tapasztalatból írom.

De a gyerekágyas részlegük a csecsemős nővérek miatt egyszerűen szörnyű, sokan panaszkodnak rájuk, olyanok vannak ott, akiket rég ki kellett volna rúgni, besavanyodott, a munkájába beleunt, türelmetlen, másokkal udvariatlan, frigid vén banyák, akiktől a sírás kerülgetett; és ha ott állsz és nem megy a szoptatás, vagy nem tudod hogyan kell vagy a gyerek nem akar szopni,stb., akkor még te vagy a hibás, hogy nem jól csinálod, mert nem is akarod.

Ja, és mindnek pénzt kell adnod szépen a tenyerébe, ha azt akarod, hogy egyáltalán emberszámba vegyenek és normálisan foglalkozzanak veled! De az idősebb 40-es generációból van pár nagyon rendes nő ott, ránézésre észre lehet venni, de a fiatalok, a "gyereke sincs, de kioktat" típus felejtős! De a pár napot ott benn a kórházban, a szobatársakkal lehet túlélni, akiknek szintén hasonló problémáik vannak, és mindenki segíti a másikat, jó szóval, tanáccsal, bimbóvédővel, ha sírni kell zsepivel!:))

Bocs, ha hosszú voltam, remélem tudtam segíteni!

Üdv!

2012. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!