Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért van az, hogy a szülési...

Miért van az, hogy a szülési kalkulátorok egy hónappal előbbre számolják ki a szülésem, mint a dokim?

Figyelt kérdés

2007.10.05-én jött meg utoljára a mensim, igaz a ciklusaim rendszertelenek ( 21-30nap ).

a szülési kalkulátorok júl.11re számolják, a dokim meg aug.04re írt ki.ez azért egy hónap különbség.

a múlthéten 1024gr volt a babám, ez vajon hány hetesnek felel meg?

köszi a segítséget!!!


2008. ápr. 29. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a www.timmermann.hu oldalt, ott elég sok jó infót találsz majd.

Vagy: www.babaszoba.hu

www.babazo.hu

2008. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Itt megnézheted, hogy hány hetesnek felel meg:

[link]

Nézd meg a BPD, AC, FL alapján is, azok általában pontosabbak, a súlyt csak becsülik, nem mérik.

Az orvosnál nem kérdeztél rá, hogy mi az oka az 1 hónap eltérésnek? Ez tényleg soknak tűnik. Szerintem kérdezd meg, ha legközelebb mész.

29 hetes kismami

2008. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, szerintem már összes létező kalkulátorral kiszámoltam :S
2008. ápr. 29. 11:15
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi, megnézem akkor a méretek szerint.

a dokinál meg majd érdeklődök.

2008. ápr. 29. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A 40 hét Júl 11.re jön ki, hogyha végig nézed a heteket.

Érdekes, lehet, hogy valamit félrenézett a doki.Szólj neki, hogy te mást számoltál.De lehet, hogy a fejletsége miatt mondja, hogy aug 4.

2008. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

amikor legelőszőr voltam nála, / ezt megkell néznem mikor volt pontosan / 4hetes terhességet állapított meg és a szerint haladunk.úgy valóban az aug.04 jön ki 40.hétre. csak mensi szerint nem.

akkor lehet hogy ő valóban az elejétől méretre megy :D

boldog babavárást mindenkinek

2008. ápr. 29. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!