Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Bajcsyban adnak ruhát és...

A Bajcsyban adnak ruhát és pelust a piciknek vagy vinni kell?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a következő UHkor ugorj fel a szülészetre,és kérdezd meg.Én is ezt tettem.
2008. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy mindig akkor jut eszembe mikor hazaérek...:S :)) azért köszi
2008. ápr. 28. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a budapestire gondolsz, vinni kell a babának: sapka, zokni, kesztyű, eldobható pelenka 5-7/nap, textilpelenka 2-3/ nap, popsikenőcs. Ruhát adnak. Én ott szültem, de ha másodszor is ott szülnék, ruhát is vinnék a babának, mert egyszer éjfélkor kértem új ruhát, mert összetejeztem szoptatás közben és a csecsemős nővérek jól letoltak, hogy miért nem vigyáztam jobban.
2008. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hétvégén beszéltem a szülésznővel, pelus (textil és eldobható),popsitörlő, kesztyű tuti kell.

Holnap rákérdezek a sapira, ill. erre a ruha dolgora is-ezek szerint jobb felkészülni.

2008. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!