Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt olyan kismamák,...

Vannak itt olyan kismamák, akik április 20. -ra vagy környékére vannak kiírva, és a Bajcsyban szülnek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:

én április 27-re vagyok kiírva, de lehet hogy a máv-kórházban fogok szülni.

26. hétbe léptünk és teljesen jól vagyunk.Ti hogy vagytok?

2011. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én szerdán voltam 27 hetes. Mitől függ, hogy melyik kórházba fogsz menni? Gondolom akkor nincs a Bajcsyba fogadott dokid!? Boldog babavárást! :-)
2011. jan. 21. 00:20
 3/9 anonim ***** válasza:
van fogadott dokim, ha jól emlékszem az egyik rokonom is nála szült és a máv kórházban szült.
2011. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! igaz én április másik felére vagyok kiírva (elsejére pont:)) de érdekelne hogy neked ki a dokid? esetleg hallottál valamit hogy kik jók és kik nem? én szimpatikusság alapján válaztottam (Palczert Miklós), de sok infóm nincs...
2011. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedved utolsó Nekem is a Palczert doktor ur a választott orvosom, nekem ő volt az előző terheségemnél is fogadott orvosom, én maximálisan elégedett vagyok , voltam velem én júniusra vagyok kiírva már a szülésznőt is felkértük, nekem ajánlották, hogy válasszak, és jól jött. SZóval semmi negatív dolgot nemtudok mondani a orvosról, jó baba várást, könnyű szülést!
2011. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! Az összes dokiról nem kérdezgettem körbe, a Sulyokról nem hallottam jókat, a Palczert dokiról viszont csak jókat. Egyik ismerősöm pár éve nála szült, úgy került hozzá, hogy orvost váltott. Én a Polgár dokinál fogok szülni, ismerős ajánlotta. Nagyon jó orvos, feleslegesen nem beszél, de amit kell azt mind elmondja, és ha még érdekel valami akkor arra is szívesen válaszol, semmilyen negatív tapasztalatom nincs vele kapcsolatban. Bármi gondom van nyugodtan felhívhatom, nagyon kedves. Sőt, nekem az ultrahangokat is mindig ő csinálja a kórházban, és nem a szonográfusok. :-) Nála 80 lesz a szülés, de másért nem kér pénzt, persze kivéve ha a magánrendelésre megy az ember. Palczert doki mennyit kér? Vagy nála úgy működik, hogy amennyit te gondolsz?
2011. jan. 22. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:
na ezt jó hallani, most megnyugodtam:)
2011. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
22:14-es válaszoló! Nálunk még nem jött szóba a szülésznő téma, viszont érdekelne, hogy "kell" fogadni, vagy elég ha az ügyeletes jön be a nagy pillanatban? Ha például felkérnék szülésznőt is, akkor hogy működik? Annyit adsz amennyit gondolsz, vagy náluk is van "tarifa"? Azért nem vagyok jártas ebben a témában, mert első babámat várom! Válaszod előre is köszönöm! :-)
2011. jan. 22. 22:19
 9/9 anonim ***** válasza:
én rögtön az elején megkérdeztem, Palczert 70et kér a szülésért (mondjuk Polgár főorvos ő meg csak "sima", biztos azért kerül kevesebbe nála). Szülésznőt én még mindig nem tudom, hogy fogadjak-e, állítólag a Bajcsyban van valami Magdi keresztnevű aki nagyon jó. Úgy tudom egyébként hogy 20-30-at szoktak adni szülésznőnek átlagosan.
2011. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!