Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Kenézy kórházban (Debrecen)...

A Kenézy kórházban (Debrecen) éjjel tényleg cukros vízzel tömik a babákat? Tényleg nem lehet velem egész nap?

Figyelt kérdés

2012. jún. 16. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Sote 2-n szültem, de nekem már megváltás volt mikor a kislányom kapott egy kis cukros vizet.

Éhes volt, de még nem tudott szopni, nem volt tejem, mert császáros voltam, és egy fél éjszakai sírás után átmentem a nővérekhez, hogy adjanak egy kis cukros vizet, mert már nem bírom nézni, hogy éhezik. Az üveg alján volt kb 1 cm, azt rögtön megitta és végre megnyugodott.

Biztos vagyok benne, hogy az összes síró csecsemő ezt kapta, de nem gondolnám, hogy ez akkora tragédia lett volna.

Szépen beindult a tejem, 9 hónapos koráig szoptattam.

2012. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a cukros víz hisztéria picit túl van reagálva. Semmi baja nem lesz tőle, és nem fog sírni egész nap, ha esetleg nincs tej, ha meg van, akkor tárgytalan...


Az én babám éjjel-nappal mellen volt a kórházban, 4 napig semmilyen pótlást nem kapott, utána is csak azért, mert az apukája kiírt neki tápszert, és odaadtuk neki, majd saját felelősségre távoztunk a kórházból. (Db., Klinika) Addigra a babám cukra leesett, a kutacsa kb. 1 cm mélyen volt, és teljesen kiszáradt. Tehát nekik ezt jelentette a szoptatás elősegítése.


Utána sem lett tejem, csak a sebektől a mellemen egy hatalmas fertőzés, láz, sebészet, stb. Tehát soha nem tudtam szoptatni. A másik, mellettem lévő anyukával első szülésénél ugyanaz történt, mint velem, másodikkal feküdt bent akkor, ő már okosabb volt. Az első két napban a baba néha kapott titokban pici cukros lötyit, amikor nem látta senki, ettől nyugodtabb lett, nyugodtabban szopott, nem olyan vadul, harmadnapra beindult a tejtermelése is, és még haza is tudott küldeni anyatejet lefagyasztani...


Egyébként veled lehet a baba a Kenézyben.

2012. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Orulj neki, ha akar 1-2 orara is elviszik a babat. Itt kulfoldon egyedul hagynak vele, egy apolono van az egesz szuleszeten. Tehat magadra hagynak. Nekem megvaltas lett volna, ha legalabb a szules estejen kulon lettunk volna. (amikor is meg pisilni sem tudtam felallni, nemhogy az ordito kisbabat felemelni).


A cukros viz meg egy alternativa, amig megjon a tej. NEm hinnem hogy egesz ejjel tomkodik vele a babakat.

Pa

2012. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!