Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent István kórházban melyik...

Szent István kórházban melyik szülésznőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék felfogadni majd szülésznőt pár hét múlva. Kit ajánlanátok és mennyibe kerül? Szent Istvánról is írnátok röviden pár sort?

2012. jún. 4. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én "elfogult" vagyok a kórházzal.Szeptemberben szülöm majd-természetesen ismét az Istvánban)a 3.gyerekemet.Szülésznőt én a Hajdú Barbarát ajánlom.Közvetlen,barátságos,ám profi.A fogadott szülésznők tarifája 30 ezer ft körül van.Az Istvánban nincs borotválás,beöntés(ez kérésre sem),a gátvédelmet első szülés esetén is megpróbálják.1 ágyasak a szülőszobák,van egy alternatív szoba(bordásfallal,franciaággyal,labdával(ebből persze több is van)),ahol akár kádban is vajúdhatsz.EDA 24 órában elérhető,(ám ezt beszéld le a dokiddal,vagy a szülésznőddel,mert nem mindig van szett,amivel be tudják adni).A kórtermek 2010-ben lettek felújítva.A csecsemősök bár elfoglaltak,de KÉRÉSRE segítenek.Szoptatásban is segítenek,akár éjszaka is.Dióhéjban ennyi.
2012. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen jókat írtál a kórházról!! Megkérdezem a dokimat is, mert lehet, hogy van konkrét szülésznő, akivel dolgozik, de ha nem, akkor feltétlenül őt választom. Mi csak novemberre várjuk az első babát :) Gratulálok Nektek a 3.-hoz!
2012. jún. 7. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok Nektek a picihez!Az a legjobb,ha először a dokidat kérdezed meg.Ha a google-ba beütöd,hogy Hajdú Barbara,ki fog adni sok találatot,és csak pozitív véleményeket olvashatsz Róla.
2012. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!