Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vegyek vagy várjam meg mig...

Vegyek vagy várjam meg mig felirják?

Figyelt kérdés

A kórházba jó vinni a picinek popsikrémet!De azt mikor irják fel,h be tudjam szerezni?Szülés elött felirják már,h ki tudjam váltani és vinni magammal be vagy vegyek valai mást,mert nem lesz még addig felirva?

köszönöm a válaszokat,30hetes kismami


2009. jún. 30. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol szülsz, nálunk pl. nem kellett vinni semmit.

Felíratni nem kell, elég ha bemész egy drogériába. A legjobb popsikrém szerintem a Sudocrem, viszont én úgy tapasztaltam a gyerekeimnél, hogy nem szabad minden pelenkázáskor kenni a feneküket, mert akkor attól fog kipirosodni.

2009. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk akkor írta fel a dokinéni, amikor már itthon voltunk. Én még szülés előtt vettem popsikrémet és fürdetőt is, mindkettőt gyógyszertárit. Valamivel drágább volt mint recept nélkül, de nem érdekelt. Nyugodtabb voltam, hogy van itthon, és jól is jött. Szombaton jöttünk haza, vasárnap volt itt a gyerekorvos, és csak hétfőn tudtuk kiváltani a recepteket.

(kórházban teljes ellátást kapott a baba, nem kellett semmit vinnünk)

2009. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az anyatejes kaki soha nem csipi ki a popsit, ezért nem kell agyonkrémezni. Soha nem használtam semmilyen csak max hintőport.
2009. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor vegyek azért?A mávban fogok szülni,legalább is remélem,h beérek:-))))))))))))a recepteset meg majd kiváltom,ha hazajöttünk?

köszönöm a válaszokat egyébként

2009. jún. 30. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:

a kórházban kapsz majd egy csomó reklámot meg mintadarabokat, kenőcs is van benne.

A fiam nem kapott popsikenőcsöt 1 hetes koráig, akkor írt fel a doki és váltottuk ki. Azóta se mindig kenem és ha igen nagyon vékonyan. Sehol semmi pirosság eleddig (anyatejes, 2 hónapos, mosható pelust használunk)

2009. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor nem kapkodom el a dolgok megvételét,megvárom a hazajövetelt
2009. júl. 3. 00:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!