Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szült anyukák!...

Császárral szült anyukák! Mennyi idő után vállaltatok/vállalnátok második babát? Milyen tapasztalataitok vannak? A második az könnyebb?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én 2006-ban szültem császárral. most 13hetes terhes vagyok. nekem nagyon kellemes emlék a műtét, semmi panaszom nem volt. lett volna már tavaly is baba, csak sajnos 11 hetesen elvetéltem. a terhesség eddig hasonló az elsőhöz, kevés rosszullét ami mostanra elmúlt. remélem hasonlóan nyugodt és szép lesz végig! A szülésről még nem gondolkodtam, de ha megint császár lesz nem bánom! Igaz úgy állokneki, mint az elsőnél, hogy szeretném megszülni. Viszont ha most sem sikerül sebaj!
2009. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A műtő asztalon azt mondtam az anesztesnek,ezt éljem tul és soha többet.Most 15hetes a kisbébim és már beszélgetünk a következöről.Azért még várunk egy kicsit,de amint lehet,lesz kistestvér.
2009. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

11 hónapos múlt a kislányom,és kb 5 év múlva vállanánk,de anyagiak miatt.A méhem szempontjából ha csak a műtétet veszem figyelembe kb 2 évet várnánk.legalábbis én kivárnám,mert nekem nagyon fura műtétem volt,sok vérvesztéssel,úgyhogy inkább hagynám a méhemet pihenni,de amúgy ha minden ok,akkor a dokik is kb 2 évet ajánlanak.

Gondolkodsz a babán?

Mikor császároztak?

2009. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Idén áprilisban császároztak és csak kíváncsiságból kérdeztem.Szeretnénk majd második babát és igazából a tapasztalatok néha nagyon sokat tudnak segíteni.

2009. jún. 30. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm császárral szülte az elsőt,mert rátekeredett a baba nyakára a köldökzsinór.Neki bazi nagy vágás van a hasán,mert már a szülőcsatornában volt a baba onnan szedték ki tehát nem keresztben finoman bikinivonlban hanem hosszában vágták.15 hónapos volt a nagy amikor teherbe esett ismét,semmi problémája nem volt csak hízott nagyon,sokkal nagyobb volt mint az elsőnél pedig akkor is iszonyú nagy hasa volt,de tényleg bazi nagy,persze azt hozzá kell tenni,hogy 165cm bnőm:)A második természetes úton született megsem érezte,az egyik ismerős csecsemős nővér ment be mert nem nagyon néztek rá nézi,hogy hogy áll tágulásban hát már kint volt félig a baba feje,de bnőm észre sem vette,pedig tudta már milyen érzés az,ha kiakar jönni,ugye kaki szerű érzés és neki ilyen nem volt csak érezte h fezsít...gyorsan meg is lett a második baba:)


Neki nem nyílt fel a seb semmi baja nem volt hál'istennek:)


Egyébként én minimum 1 évet várnék,de inkább kettőt,rendeződjön csak kívül belül minden:)

2009. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!