Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár metszés után a varrat...

Császár metszés után a varrat szedés nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Főként ha lenne székesfehérvári,aki átesett mostanában rajta,írhatna nekem,h mire számítsak.Kissé félek tőle.
2012. máj. 29. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Talán már túl vagy rajta.

Nekem 2 éve volt, akkor fájt, én igenis megéreztem, vagy nem tudtam kellőképpen ellazulni vagy nem tudom, de nagyon kellemetlen volt :(

Holnap megyek megint varratszedésre a 2.szülés miatt, s én is félek...

2012. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem kapcsozva volt nem varrva.Meg sem kottyant.Örültem,hogy kiszedték.
2012. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Babi0906 ***** válasza:

Hát nekem nagyon fájt.

most már nagyon szép pedig csak 3 hét telt el a szülés óta,de szinte nem látszik semmi.

Mondjuk egy picit be volt gyulladva az eleje lehet emiatt.

Nekem nem úgy szedték ki mint ahogy mások mesélték. Egybe húzta ki a cérnát,mert belül lettem varrva vagy mi.Kívülről nem látszanak az öltések se.

2012. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11.válaszoló vagyok.

Megvolt a varratszedés csütörtökön, fájt megint. Ráadásul szét is nyílt a seb, naponta kell járnom vissza a dokihoz, kötözésre. Azt mondta, reméli nem kell újra varrni :( Hát remélem én is. Tetran porral fertőtlenítik.

2012. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!