Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki hanyadik héten szült meg?

Ki hanyadik héten szült meg?

Figyelt kérdés
Most töltöttem a 38-at és már nagyon várom a babát:):)
2012. máj. 19. 12:08
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
40+5 nap
2012. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Honnan ismerem fel az igazi fájásokat? Mi van olyankor ha későn veszem észre vagy olyan gyorsan jön hogy nem érek be a korházba? Vagy ha elindulok időben de dugóba kerülök és amiatt nem érnék oda?

2012. máj. 21. 08:24
 33/42 anonim ***** válasza:

Emiatt ne aggódj!

Észre fogod venni egyrészről, az "igazi fájások" meglepően erősek. De ha Nálad mégsem annyira erősek, akkor meg másból fogod tudni.

Aztán nem tudom milyen messze van a kórház, de nem tágul ki az ember lánya olyan gyorsan, főleg első babával nem.

Én mindkét szülésemnél két perces fájásokkal indultam befelé, és a gyorsabbik babám is 4,5 óra múlva lett meg. A kórházig 3/4 óra volt az út, igaz, elkerültük a csúcsforgalmat, mert hajnal volt...


Amúgy nekem ma kell befeküdnöm, 41 hetet töltöttem...

2012. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Én is attól féltem, hogy nem fogom tudni h melyik az a bizonyos fájás. Emiatt ne izgulj, azt nem lehet összetéveszteni semmivel! :)
2012. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm akkor biztos rájövök melyik az igazi:)

Nekem kb 20 perc kocsival a kórház, kerülövel / ha a forgalmat kell kerülni / kb 30 perc. Van valami jel arra hogy hamarosan beidul a szülés? Vagy egyik percről a másikra történik? Vagyis arra gondolok hogy a fájások előtt érzek valamit ami arra utalhat hogy nemsokára beindul vagy ez hirtelen jön? Bocsának a sok kérdésért de mindig eszembe jut valami amire nem találok választ:)

2012. máj. 21. 09:28
 36/42 anonim ***** válasza:

Engem első kettővel mindkétszer álmomból ébresztett a fájás, ami belém hasított, eltéveszthetetlen volt, de tudom, hogy ez egyénenként eltérő nagyon.


Most csak várom ezt a hasító fájdalmat, de nem jön...

2012. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Nekem be kellett feküdnöm a kórházba túlhordás miatt, ott indultak be a fájások. Semmi jele nem volt. Délelőtt uh-ra kellett mennem, flowmteria vizsgálat stb, semmi jele nem volt még akkor. Ez kb délelőtt 9-10 körül volt, és délután 3kor már jöttek a fájások.
2012. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
*flowmetria
2012. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 Jubilee ***** válasza:

Nekem az elsőnél szivárgott a magzatvíz, menni kellett. Fél 5-kor hajnalban folyt el a víz, és másnap hajnalban 3.34-kor lett meg a kisfiam. A fájások 11 körül kezdődtek. Nem lehet őket összetéveszteni semmivel. :)

A kislányomnál hajnali negyed 6-kor kezdődött minden, 3 15 perces fájás után egyből öt percesek lettek. Ő 9.41-kor meg is született.

2012. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
41.héten,kislányom lett.
2012. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!